tir Słowacki Czeski Angielski
kontakt

Sawpol Katarzyna Sawków

tel. (52) 584 85 83
e-mail: sawpol@op.pl
ul. Suponin 1
86-022 Dobrcz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP 5542168448

W razie pytań zachęcamy do
skontaktowania się z nami.

Palety


Firma SAWPOL świadczy usługi spedycyjne na terenie całej Polski, a także większości państw europejskich. Oferujemy między innymi transport ładunków na paletach, czyli drewnianych platformach umożliwiających bezpieczne ułożenie i zabezpieczenie przewożonego towaru.


Korzystamy przede wszystkim z tzw. europalety, która stanowi uniwersalne rozwiązanie stosowane we wszystkich państwach, w których działamy. Mogą one posiadać standardowe wymiary 1200 x 800 mm lub też niestandardowe mierzące 1200 x 1200 mm. W obu przypadkach ich wysokość wynosi 2300 mm, umożliwiając transport towarów o wadze sięgającej nawet 1200 kg.


Transport na paletach ma liczne zalety dotyczące przede wszystkim mobilności, a dokładnie łatwości przemieszczania oraz przewożenia. Europalety są odpowiednio dostosowane do wózków widłowych stosowanych w zarówno zakładach przemysłowych, jak i halach magazynowych, co znacząco ułatwia załadowanie lub wyładowanie towaru.


Jest to również najwygodniejsze rozwiązanie podczas transportu ładunków na bardzo duże odległości, przykładowo międzynarodowe. Można wykorzystać każdego rodzaju pojazd z naczepą o wystarczająco dużej, płaskiej powierzchni. Nawet kruchy i delikatny towar nie przemieści się podczas podróży na paletach, co pozwoli uniknąć pojawienia się jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych.


SAWPOL podchodzi indywidulanie do każdego zlecenia, przygotowując odpowiednio dostosowane do wagi oraz rodzaju ładunku ceny. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z nami lub też posiadają pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.


max waga: do 1200kg
standardowy wymiar: podstawa 120x80cm; wysokość 230cm
niestandardowy: podstawa 120x120cm; wysokość 230cm
lub wielokrotność miejsc paletowych, lecz nie większa niż 240cm długości

Paleta