Angielski
kontakt

Sawpol Katarzyna Sawków

tel. (52) 584 85 83
e-mail: sawpol@op.pl
Suponin 1
86-022 Dobrcz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP 5542168448

W razie pytań zachęcamy do
skontaktowania się z nami.


Transport Francja


Nasza firma organizuje transport do i z Francji, podążając w tym kierunku bardzo często. Dzięki temu staliśmy się specjalistami w zakresie przewozów do tego kraju. Świadczymy usługi Klientom prywatnym i biznesowym, zapewniając stały nadzór nad taborem dzięki systemowi GPS i odbierając ładunki nie tylko z Polski, ale również innych państw w Europie. Jesteśmy w stałym kontakcie zarówno z kierowcami, jak i Klientami, dzięki czemu jesteśmy w stanie w trakcie realizowania zlecenia zmienić zakres działań, stosując się do wytycznych.


Zapewniamy szybki i bezpieczny transport do Francji - zarówno niewielkich, jak i bardzo dużych ładunków, w tym niestandardowych. Oferujemy usługi na standardowych naczepach, kontenerach, firankach oraz całych zestawach, zawsze stosując się do zasad bezpieczeństwa. Dysponujemy niezbędnymi dokumentami umożliwiającymi nam realizowanie przewozów międzynarodowych i do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.


Zachęcamy do kontaktu i zlecenia nam wykonania zadania - wycenimy usługę i ustalimy plan działania, pozwalający zoptymalizować koszty i w jak najkrótszym czasie dotrzeć we wskazane miejsce.Na terenie Francji proponujemy następujące usługi transportowe: