Angielski
kontakt

Sawpol Katarzyna Sawków

tel. (52) 584 85 83
e-mail: sawpol@op.pl
Suponin 1
86-022 Dobrcz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP 5542168448

W razie pytań zachęcamy do
skontaktowania się z nami.


Transport Norwegia - Polska


Jeśli szukasz pewnej firmy spedycyjnej, oferującej transport Polska-Norwegia, wybierz nas! Zapewniamy sprawny przewóz i pomoc w załatwieniu formalności.

Dbając o najwyższą jakość oferowanych przez naszą firmę usług, proponujemy klientom kompleksową spedycję oraz transport Norwegia-Polska. Jest to kierunek coraz częściej wybierany w ramach eksportu lub importu towarów. Dlatego nasza obsługa obejmuje wszystkie większe miasta, w tym między innymi Oslo, Trondheim czy Hammerfest.

Transport i spedycja Norwegia-Polska objęta jest obowiązkową odprawą celną. Kraj ten bowiem nie jest członkiem Unii Europejskiej. Nasza firma pomaga w wypełnieniu wszystkich formalności związanych z przewozem poszczególnych ładunków. Dzięki współpracy z agencją celną w Świnoujściu możemy zapewnić uproszczone procedury, związane z odprawą towarów lub maszyn.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, jakie zdobywaliśmy przez lata, współpracujemy wyłącznie z pewnymi i zaufanymi firmami, które zapewniają dostarczenie dowolnego towaru w wybrane miejsce.

Najczęściej oferujemy naszym klientom przewóz na paletach, dłużycach oraz w paczkach. W razie potrzeby zabieramy również maszyny.