Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną z dużym doświadczeniem w branży. Zderzając się przez ten czas z wieloma, często również nieoczekiwanymi sytuacjami, wypracowaliśmy sobie sprawdzone metody działania. Coraz częściej wykonujemy zlecenia na transport w tym kierunku. Realizujemy transport bardzo zróżnicowanych przesyłek, takie jak ładunki drobnicowe, transport w doładunku, całopojazdowy czy transport niskopodwoziowy gabarytów i dłużycy.

Podczas realizacji każdego zlecenia kierujemy się takimi wartościami jak profesjonalizm, terminowość i bezpieczeństwo. Zapewniamy bezpieczny transport – Bułgaria szybko, na czas.

transport bułgaria ciekawostka

Korzystna oferta transportu ładunków do/z Bułgarii

Znaczącą gałęzią gospodarki bułgarskiej jest rolnictwo. Uprawia się tu głównie zboża m.in. pszenicę i kukurydzę, rośliny przemysłowe jak słonecznik, tytoń, bawełna oraz warzywa (pomidory, ogórki, paprykę). Równie ważna jest uprawa drzew owocowych (jabłonie, brzoskwinie, śliwy), w tym  winorośli, dzięki którym produkuje się tu tak słynne bułgarskie wina.

Ponadto Bułgaria eksportuje największą ilość olejku różanego na świecie. Często transportujemy zatem głównie plony upraw rolniczych, przewozimy maszyny rolnicze, silosy, a także urządzenia i osprzęt firm produkcyjnych. Przewieziemy dla Ciebie niemal wszystko!

Republika Bułgarii jest jednym z państw bałkańskich, mieszczącym się w południowo-wschodniej Europie. Od zachodu graniczy z Serbią oraz Macedonią Północną, od południa z Grecją i Turcją, od wschodu z Morzem Czarnym, a od północy z Rumunią. Bułgaria należy do Unii Europejskiej, Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz do Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego – NATO.

całopojazdowy transport bułgaria do polski

Parę słów o Bułgarii

Bułgaria posiada, dobrze rozwiniętą sieć dróg, choć znaczną rolę odgrywa tu transport morski i lotniczy. Głównymi portami morskimi są Warna i Burgas. Stolicą Bułgarii jest Sofia, która liczy sobie 1,1 mln mieszkańców. Inne znane duże miasta to Płowdiw, Warna, Burgas czy Ruse. Oferujmy usługi spedycyjne oraz pomoc w każdej kwestii związanej z transportem towarów do i z Bułgarii.

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Bułgarii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

Zobacz również:
Usługi transportowe