Posiadamy niezbędne licencje i certyfikaty m.in.:

  • Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym wydany przez Instytut Transportu Drogowego
  • Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Krajowym Transporcie Drogowym wydany przez Instytut Transportu Drogowego
  • Licencję na wykonywanie Transportu Drogowego w zakresie pośrednictwa przy przewozie rzeczy wydaną przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy
  • Certyfikat o użytkowaniu systemu Krajowego Rejestru Długów
  • Certyfikat Rzetelności Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A.

Aby prowadzić działalność o charakterze spedycyjno-transportowej należy spełnić wiele warunków. Niezbędne są odpowiednie licencje i certyfikaty między innymi potwierdzające kompetencje zawodowe w drogowym transporcie rzeczy. Posiadamy niezbędne dokumenty do prowadzenia tego typu działalności, w tym licencję na wykonywanie Transportu Drogowego w zakresie pośrednictwa przy przewozie rzeczy wydaną przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy oraz certyfikaty Kompetencji Zawodowych zarówno w Krajowym jak i w Międzynarodowym Transporcie Drogowym.

Certyfikaty firmy Sawpol

Działając już od 2004 roku i wykonawszy ponad 22 000 zleceń na transport ciężarowy dobrze wiemy, że jakość jest ważniejsza niż ilość. Dlatego zawsze staramy się wykonywać usługi transportowe z najwyższą starannością o każdy szczegół. Dysponujemy różnego rodzaju nowoczesnymi naczepami, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet bardziej wymagającym zadaniom. Wykonujemy przede wszystkim transport maszyn na naczepach niskopodwoziowych i transport towarów na paletach, ale podejmiemy się realizacji nawet bardziej skomplikowanych zleceń transportowych.

Transport Międzynarodowy

Realizujemy transporty towarów na ponad 40 kierunki w Europie i Skandynawii. Nasz doświadczony zespół dba o bezpieczeństwo każdego z powierzonych nam ładunków. Dodatkowo każdy z naszych opiekunów chętnie służy pomocą lub radą na każdym etapie realizacji transportu, również w dokumentacji transportowej.

Poznaj nas bliżej i sprawdź naszą załogę.

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: