Regularnie realizujemy zlecenia na transport międzynarodowy, na terenie całej Europy i Skandynawii. Jest ona dla nas jednym z głównych kierunków. Już od roku 2004 zapewniamy transport z Finlandii, jak i do Finlandii, a także do i z Danii, Szwecji czy Norwegii. W zależności od potrzeb naszych Klientów transportujemy różnego rodzaju ładunki. Od mniejszych częściowych – w doładunku, po ładunki całopojazdowe i ponadgabarytowe (w tym dłużycowe), także w systemie dedykowanym, bezpośrednim i ekspresowym. Transport Finlandia pewnie i fachowo.

Dysponując zróżnicowanym taborem i zatrudniając doświadczonych specjalistów w zakresie organizowania przewozów, jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zlecenie. Co najważniejsze, zawsze stosując się do potrzeb naszych Klientów. Usługi transportowe międzynarodowe świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.

transport finlandia ciekawostka

 

Zapewniamy bezpieczeństwo przewożonych ładunków, pomoc wykwalifikowanego zespołu na każdym etapie realizacji zlecenia, pełen profesjonalizm oraz terminową dostawę. Profesjonalizm, terminowość i bezpieczeństwo - tymi wartościami kierujemy się podczas realizowania transportu do i z Finlandii. Dysponując zróżnicowanym taborem i zatrudniając doświadczonych specjalistów w zakresie organizowania przewozów, jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zlecenie. Co najważniejsze, zawsze stosując się do potrzeb naszych Klientów. 

Nasza oferta transportu do/z Finlandii

Finlandia do XX wieku była krajem zacofanym pod względem gospodarki. Po II wojnie światowej dzięki ZSRR i sąsiednich krajów (Szwecji i Norwegii) zaczęła się rozwijać. Obecnie podstawowymi gałęziami przemysłu fińskiego to przemysł drzewny, metalowy, maszynowy, hutnictwo i rolnictwo. Produkowane są tu także samochody ciężarowe, wojskowe i specjalistyczne.

Co za tym idzie, przewozimy z Finlandii między innymi elementy i wyroby metalowe, maszyny rolnicze, górnicze, przemysłowe, stolarskie, niekiedy również części do aut. Często realizujemy transport kombajnów. Natomiast do importowanych do Finlandii towarów zaliczamy produkty przemysłu spożywczego, różnego rodzaju towary na paletach, materiały budowlane i wykończeniowe czy urządzenia elektroniczne.

Transport ciężarowy na trasie Europa – Finlandia, FInlandia – Europa, oraz po Skandynawii wykonujemy regularnie. Oferujemy pewny transport całopojazdowy, transport niskopodwoziowy, transport specjalistyczny - przewozimy niemal każdy towar szybko i bezpiecznie. Zleć swój transport sprawdzonej spedycji!

ciężarowy transport finlandia

Informacje o Finlandii

Jest to państwo w Europie Północnej, należące do Unii Europejskiej, powstałe w 1917 roku. Jest państwem socjalnym, choć z wysoką stawka podatkową 45%.

Długość sieci drogowej w Finlandii wynosi 79 390 km, z czego 8603 km to drogi krajowe, a 810 km to autostrady. Finlandia graniczy ze Szwecją, z Norwegią i z Rosją. Jako, że od zachodu i południa ma ponadto dostęp do Morza Bałtyckiego, posiada dobre połączenia promowe ze Szwecją, Estonią, Polską i Niemcami. Organizacja transportu ciężarowego w tym kraju nie jest łatwa. Lecz dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie temu sprostać.

Większość powierzchni Finlandii stanowią niziny z młodą rzeźbą polodowcową.  Południowa część tego kraju leży w strefie klimatu umiarkowanego chłodnego przejściowego, natomiast północ jest w zakresie klimatu okołobiegunowego subpolarnego.

Największe miasta do których najczęściej jeździmy to między innymi: Helsinki, Espoo, Tampere, Vantaa i Oulu. Najbardziej znaną fińską marką jest Nokia.

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: