Jeśli szukasz transportu do Serbii chętnie Ci w tym pomożemy! Naszą specjalizacją jest transport międzynarodowy po całej Europie. Wliczając niemal cały obszar Półwyspu Bałkańskiego, w tym naturalnie także Serbię. Wykwalifikowany i doświadczony zespół indywidualnie podchodzi do każdego zadania. Profesjonalny transport ciężarowy Serbia.

Nowoczesny tabor i dobrze wyszkoleni specjaliści ds. transportu i logistyki to dwa najważniejsze elementy, które umożliwiają naszej firmie na wywiązanie się z każdego zadania. Każdorazowo zwracamy uwagę na odpowiednie zabezpieczenie towaru do transportu.  Kompleksowo organizujemy transport do i z Serbii - od załadunku po rozładunek - oraz gwarantujemy bezpieczeństwo przewożonego towaru.

Duże firmy transportowe w większości nie przykładają tak wielkiej wagi na indywidualne podejście do klienta. My wykonujemy usługi transportowe starannie i z troską o każdy ładunek. Organizujemy przewozy towarów m.in.: drobnicowe, częściowe, całopojazdowe, dłużycowe, specjalne,  gabarytowe, ekspresowe i dedykowane. Zawsze dostosowujemy się do potrzeb Klientów i z wyprzedzeniem planujemy trasę tak, aby możliwie najbardziej zminimalizować koszty. Transport Europa to dla nas codzienność.

transport serbia ciekawostka o kraju

Transporty do/z Serbii

Z racji na złoża naturalne jakie posiada Serbia, dominuje import surowców energetycznych, w tym ropy naftowej, gazu ziemnego, węgla kamiennego, żelaza, miedzi i innych. Do eksportowanych towarów należą przeważnie półprodukty, oraz towary nisko i średnio przetworzone. Wozimy także różnego rodzaju maszyny i urządzenia między innymi przemysłowe, budowlane czy rolnicze. Realizujemy również zlecenia na transport całopojazdowy, transport niskopodwoziowy a nawet na transport specjalistyczny.

Skrupulatnie dbamy o to, aby transport z Serbii do Polski jak i z Polski do Serbii przebiegał bezproblemowo, zgodnie z przepisami celnymi. Równocześnie oferujemy fachowe doradztwo odnośnie odpraw jak i dokumentacji transportowej. Biorąc pod uwagę, ponad 22 tysiące zrealizowanych przez nas zleceń, jesteśmy w stanie przetransportować niemal wszystko i tym samym sprostać wymaganiom naszych Klientów.

towarowy transport serbia

Informacje o Serbii

Serbia to państwo w Europie Południowej, na Półwyspie Bałkańskim, bez dostępu do morza. Jej powierzchnia wynosi 88 361 km² (bez Kosowa 77 474 km²). Jej stolicą jest Belgrad, a walutą jest dinar serbski. Głównym serbskim eksporterem jest włoski Fiat. Gospodarka jest zdominowana przez państwowe przedsiębiorstwa. Ponad 70 procent powierzchni Serbii zajmują góry i wyżyny. Czy to Belgrad, Nowy Sad, Nisz czy Kragujevac jeździmy do wszystkich miast w Serbii!

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: