Transport ciężarowy Grecja

Jako firma transportowo-spedycyjna z wieloletnim stażem w branży transportowej  wykonujemy transport ciężarowy zarówno w kraju jak i w charakterze międzynarodowym pojazdami o różnej zabudowie. Ofertę transportową dobieramy indywidualnie, wedle oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. Współpracujemy zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami jak i z Klientami indywidualnymi. Pewny transport Grecja z firmą Sawpol.

transport grecja ciekawostka

Transport do Grecji

Realizujemy wszystkie europejskie transporty różnych ładunków. Od transportu drobnicowego, paletowego w doładunku po transport całopojazdowy (ładunki FTL), niskopodwoziowy i transport ponadgabarytowy. W skład naszych usług, wchodzą też usługi transportu expressowego i dedykowanego. Transport Grecja profesjonalnie i na czas.

Transport maszyn i towarów do/z Grecji

Grecja jest krajem dobrze rozwiniętym, należącym do Wspólnoty Europejskiej. Jej mocnymi gałęziami gospodarki jest dobrze rozwinięty sektor turystyki oraz eksploatacja pierwszej (pod względem wartości jednostek) w świecie floty handlowej, liczącej w roku 2017 ogółem 1 862 statków.

Gospodarka grecka charakteryzuje się dużym udziałem usług (głównie transport, turystyka i handel). Specjalizujemy się w  międzynarodowym transporcie maszyn i towarów również do Grecji i z Grecji do niemal wszystkich krajów w Europie. Realizujemy transport wszelakich towarów oraz maszyn i urządzeń o różnych rozmiarach. Dzięki nowoczesnej flocie jesteśmy w stanie przetransportować nawet pokaźne i niewygodne ładunki.

całopojazdowy transport grecja - polska

Transport z Grecji

Przewóz maszyn i urządzeń organizujmy z największą starannością także w kierunku Grecji. Ponieważ wiemy, że odpowiednie ich zabezpieczenie i zaplanowanie trasy to kwestie kluczowe, aby ładunek mógł dotrzeć do odbiorcy bezpiecznie i bez jakichkolwiek uszkodzeń. Dodatkowo, aby móc zapewnić naszym Klientom możliwie najszybszą dostawę, w przystępnej cenie. Transport towarowy do i z Grecji – szybko i sprawnie.

Informacje o Grecji

Republika Grecka to kraj leżący w południowo-wschodniej Europie, na skraju Półwyspu Bałkańskiego. Od północy graniczy z Albanią, Macedonią Północną i Bułgarią, a od wschodu z Turcją. Otaczają ją cztery morza: Egejskie i Kreteńskie, Jońskie oraz Śródziemne, dzięki czemu posiada dziesiątą pod względem długości linię brzegową na świecie, liczy ona aż 14880 km długości. Poza częścią kontynentalną, do Grecji należy około 2500 wysp, (165 zamieszkałych). Najbardziej znane to Kreta, Rodos, Zakintos, Korfu Cyklady, Dodekanez i Wyspy Jońskie. Stolicą Grecji są Ateny.

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: