Położona w południowo-wschodniej części Europy Rumunia to coraz częściej obierany kierunek w którym realizowany jest drogowy transport. Rumunia i Polska zlokalizowane w Europie Wschodniej stanowią strategiczne punkty na mapie logistyki, a ich rozwinięte sieci dróg umożliwiają skuteczne przemieszczanie towarów. Posiadamy bogatą ofertę transportową na terenie wszystkich krajów europejskich, którą staramy się dopasować do potrzeb naszych Klientów, w tym transportu do i z Rumunii. Wykonujemy usługi transportowe niemalże każdego rodzaju ładunku.

Transport do Rumunii

Transport drogowy towarów między Polską a Rumunią, stoi przed różnymi przeszkodami i wyzwaniami. Jednym z głównych aspektów wymagających uwagi są kwestie infrastrukturalne. Mimo że zarówno Polska, jak i Rumunia, zainwestowały znaczne środki w rozwój dróg i autostrad, istnieją obszary, gdzie infrastruktura mogłaby być jeszcze ulepszona. Często są to trasy tranzytowe, gdzie poprawa jakości dróg przyczyniłaby się do szybszych i bardziej efektywnych przewozów.

Dzięki dobrze rozplanowanym trasom oraz elastyczności naszej firmy, transport z Polski do Rumuni lub w odwrotnej relacji przebiegają szybko, bezpiecznie i co bardzo ważne – także tanio.

Posiadamy nowoczesny tabor, również naczepy niskopodwoziowe i specjalistyczne oraz zatrudniamy świetnych specjalistów ds. transportu i logistyki. Te dwa aspekty umożliwiają nam na wywiązanie się z każdego, nawet bardziej złożonego przewozu ładunków do i z Rumunii. Transport Rumunia Polska i Polska Rumunia wykonujemy regularnie. W naszej firmie zapewniamy terminowy i pewny transport międzynarodowy.

transport rumunia ciekawostka

Spedycja Rumunia: Najnowsze Trendy i Potencjał Rozwoju

Pomimo tego, że Rumunia jest jednym z najuboższych krajów w Unii Europejskiej, jej  gospodarka jest sukcesywnie prywatyzowana i dynamicznie się rozwija. Najważniejszymi gałęziami gospodarki Rumunii są górnictwo, hutnictwo, przemysł maszynowy, a także turystyka.

Najczęściej zlecany jest nam transport z Rumunii maszyn i urządzeń m.in. górniczych, przemysłowych, rolniczych, stolarskich, ogrodniczych. Realizujemy również transport maszyn budowlanych, w tym koparki, koparko-ładowarki, agregaty, pługi, walce i inne.

Przewozimy niemal wszelkie ładunki na paletach, towary przemysłu spożywczego, papierniczego, drzewnego, przetwórczego czy metalurgicznego. Wśród nich sprawnie realizujemy transport z Rumunii do Polski elementów stalowych, wyrobów metalowych, konstrukcji betonowych, pojemników, skrzyń. Realizujemy także zlecenia na transport całopojazdowy, transport niskopodwoziowy a nawet na transport specjalistyczny.

ciężarowy transport rumunia

Informacje o Rumunii

Rumunia graniczy na zachodzie z Węgrami i Serbią, na południu z Bułgarią oraz Ukrainą i Mołdawią na północy, ma także dostęp do Morza Czarnego. Jej stolicą i zarazem największym miastem jest Bukareszt, następnie Kluż-Napoka, Timisoara, Jassy, Konstanca, Krajowa i Braszów. Jeździmy do wszystkich miast na terenie Rumunii.

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: