Transport towarów z/do Włoch

Firma SAWPOL oferuje pełen zakres usług transportowych wszelkiego rodzaju ładunków na skalę krajową i międzynarodową. Wliczając również transport do Włoch i z Włoch do niemalże każdego Państwa w Europie. Włochy należą do jednych z najbardziej uprzemysłowionych i bogatych państw świata. Co za tym idzie zapotrzebowanie na transport towarów na trasie Włochy – Europa jest duży. Transport Włochy szybko i niezawodnie!

Przewozimy różnego rodzaju ładunki od 50 kg do 24 ton. W tym kierunku przewozimy zarówno mniejsze ładunki tak zwane drobnicowe jak i nieduże maszyny czy różnego rodzaju towary na paletach w doładunku. Jednak najczęściej wozimy ładunki większego pokroju, zajmujące prawie lub cały pojazd jak duże maszyny, długie elementy czy inne wielkoformatowe ładunki. Kompleksowe usługi transportowe do Włoch.

Wykonujemy transporty całopojazdowe, również ładunków niestandardowych, dłużycowych jak i wielkogabarytowych. W systemach: przeładunkowym, bezpośrednim, ekspresowym czy dedykowanym, wedle potrzeb naszych klientów. Co więcej, zapewniamy bezpieczeństwo ładunku na każdym etapie realizacji i dostarczamy go na czas pod wyznaczone miejsce. Zleć swój transport z Włoch do Polski sprawdzonej firmie.

transport włochy ciekawostka

Sprawny transport - Włochy bez tajemnic

Posiadamy zróżnicowany tabor pojazdów, co umożliwia nam realizowanie różnych, nawet nietypowych zleceń. Transportujemy głównie towary na paletach, w tym produkty spożywcze, wyroby z tworzyw sztucznych, opakowania, opony. Jednak to transport maszyn (w tym maszyn ogrodniczych, rolniczych, budowlanych, przemysłowych, stolarskich itp.) oraz urządzeń i ich części to nasza specjalność. Przewozimy materiały budowlane i wykończeniowe. Realizujemy transport okien i drzwi, jak również mebli oraz elementów i wyrobów metalowych, konstrukcji betonowych, aparatur medycznych, sprzętów elektronicznych i sportowych oraz wiele innych. Transport Włochy Polska i transport Polska Włochy do każdego miejsca. Jeździmy do wszystkich miast na terenie Włoch między innymi do Rzymu, Mediolanu, Neapolu, Turynu, Palermo, Bolonii czy Florencji.

Organizujemy transport z/do Włoch kompleksowo - od załadunku po rozładunek. Oferujemy atrakcyjne stawki dopasowane do wielkości i wagi danego ładunku. Zajmujemy się zleceniami na transport całopojazdowy, transport niskopodwoziowy a także transport specjalistyczny.

Spedycja Polska Włochy to temat bardzo dobrze nam znany. Świadczymy usługi spedycyjne już od 2004 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy już ponad 22 tysięcy zleceń, zdobywając przy tym spore doświadczenie w tej dziedzinie. Zawsze dbamy o terminową dostawę i bezpieczeństwo - sprawdzona spedycja Włochy Polska.

międzynarodowy transport włochy

Coś więcej o Włoszech

Włochy są państwem z wysoko rozwiniętą gospodarką, czwartą w całej Europie. Położone jest w Europie Południowej, na Półwyspie Apenińskim, jest członkiem Unii Europejskiej oraz wielu organizacji, m.in.: NATO. Włochy posiadają na swoim terytorium dwie enklawy: San Marino na północy i Watykan na terenie stolicy kraju, Rzymu. Cechuje się wyżynnym i górzystym krajobrazem oraz wysokorozwiniętą linią brzegową i łącznej długości 7600 km. Zlecenia na Transport z Włoch do Polski i transport z Polski do Włoch wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół. 

Najbardziej znaczący jest ma przemysł środków transportu, w tym przemysł motoryzacyjny. Włosi produkują samochody m.in. marki Fiat, Ferrari, Maserati, Iveco, Lancia, Alfa Romeo i Lamborghini, jak i motocykle Ducati. Duży udział w gospodarce Włoch ma również rolnictwo i przetwórstwo żywności, przemysł odzieżowy.

Transport Polska Włochy bezpiecznie, na czas!

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: