Transport ciężarowy Liechtenstein

Transport drogowy stanowi większą część krajowego transportu towarowego w tym państwie. Realizujemy przewozy różnej wielkości ładunków zaczynając od niedużych przesyłek spaletyzowanych, transport w doładunku, przewóz ładunków częściowych, po ładunki całopojazdowe, dłużycowe i ponadgabarytowe. Transport Liechtenstein szybko i sprawnie.

Przewóz ładunków do Liechtenstein

Transport ciężarowy do i z Liechtenstein to jeden z wielu kierunków, które wykonujemy. Współpracujemy z mniejszymi i większymi firmami na zasadzie stałych tras, jak i z osobami prywatnymi potrzebującymi jednorazowego transportu. Zapewniając bezpieczeństwo towarów podczas podróży oraz pomoc podczas całego procesu transportu. Kompleksowy i pewny transport towarów na terenie całej Europy.

transport lichtenstein ciekawostka

Transport towarów i maszyn do/z Liechtenstein

Dzięki naszej firmie naprawdę bardzo łatwo wyślecie Państwo ładunek do dowolnego miejsca  w Liechtenstein. Księstwo to leży w centrum Europy, blisko głównych destynacji handlowych międzynarodowego, takich jak Berno, Zurych, Lyon, Monachium, Innsbruck czy Mediolan. Przepisy podatkowe w Liechtenstein są wyjątkowo łagodne, dzięki czemu jest uważany za raj podatkowy. Mieszczą się tu liczne przedsiębiorstwa i towarzystwa finansowe, co sprawia, że jest to dobry kierunek tranzytowy.

Rolnictwo, Hodowla zwierząt, winiarstwo i przemysł drzewny są najważniejszymi aspektami dla gospodarki krajowej. Transportujemy m.in. maszyny i urządzenia rolnicze, wyposażenia przedsiębiorstw, różnorakie towary na paletach, a także wyroby drewniane, meble czy elementy wyposażenia wnętrz - przewozimy niemal wszystko. Dodatkowo, zapewniamy wsparcie na każdym etapie wykonywania zlecenia. Profesjonalny transport towarowy Liechtenstein!

towarowy transport lichtenstein Transport z Liechtenstein

Jest to niewielki kraj alpejski w Europie Zachodniej, leżący nad rzeką Ren, pomiędzy Austrią i Szwajcarią. Do Austrii i Szwajcarii jeździmy bardzo często, a bliskość tych krajów sprawia, że spedycja Liechtenstein jest dla nas łatwym zadaniem. Zamieszkiwany przez nieco ponad 39 tysięcy osób kraj, w którym jedynym językiem urzędowym jest język niemiecki, ale na terenie całego Księstwa używanych jest powszechnie 11 różnych dialektów.

Informacje o Liechtenstein

Księstwo należy do Europejskiego Obszaru Gospodarczego, Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu oraz do strefy Schengen. Sieć drogowa w Liechtenstein składa się ze 130 kilometrów dróg wiejskich i około 500 kilometrów dróg gminnych. Podsumowując, choć nie znajdziemy tu autostrad, jest to ważny łącznik między Szwajcarią i Austrią.

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: