Transport ciężarowy Szwecja

Szwecja znana jest ze znakomicie rozwiniętej infrastruktury drogowej, wysokiej kultury jazdy oraz nacisku na bezpieczeństwo na drodze. Z tego względu transport do i ze Szwecji jest dla nas zawsze miłym doświadczeniem. Co miesiąc realizujemy zlecenia na transport międzynarodowy Polska Szwecja, dbając o terminowe dostarczenie przewożonych towarów. Przy tym wszystkim pamiętamy, że warunki drogowe mogą się diametralnie zmieniać – jesteśmy pod tym względem elastyczni.

Transport Szwecja

Podczas planowania trasy bierzemy pod uwagę zmiany warunków atmosferycznych i związane z tym utrudnienia. Ponadto istotną kwestię stanowi dojazd przeprawą promową. Już na etapie planowania przewozu bierzemy zatem pod uwagę także fakt, że transport na linii Polska-Szwecja i Szwecja-Polska wymagać będzie dodatkowych rozwiązań logistycznych. Kompleksowo organizujemy transport międzynarodowy - od załadunku po rozładunek - oraz gwarantujemy bezpieczeństwo przewożonego towaru na każdym etapie podroży. Transport z Polski do Szwecji jak i transport ze Szwecji wykonujemy z pełną skrupulatnością.

transport szwecja ciekawostka

Transport do Szwecji

Posiadamy nowoczesny tabor o różnej pojemności. Realizujemy zlecenia na transport towarów na paletach, transport ładunków drobnicowych i całopojazdowych, ale i pokaźnych ładunków - dłużycowych. W systemach: przeładunkowym, bezpośrednim, dedykowanym i ekspresowym. Swoją ofertę kierujemy do indywidualnych klientów - poszukujących jednorazowego transportu, jak i firmom - w stałej współpracy. Sawpol Twoja spedycja Szwecja. W razie pytań nasi eksperci do spraw transportu służą Państwu radą i pomocą. Sprawdzony transport Polska Szwecja!

Transport towarów i maszyn do/ze Szwecji

Przewozy Polska-Szwecja to dla nas niemal codzienność. Jest to kierunek, który nasi klienci wybierają najczęściej, głównie ze względu na wygodę oraz otwartość rynku skandynawskiego na polskie produkty. Transport z Polski do Szwecji obejmuje przede wszystkim sprzęt elektroniczny, maszyny i części do nich, materiały budowlane i ogrodnicze. Szybki i tani transport do Szwecji obejmuje między innymi okna, drzwi oraz szyby. A także – ze względu na wysoką jakość polskich produktów pochodzenia roślinnego – pożywienie dla zwierząt hodowlanych: siano, paszę i sianokiszonki.

Transport ponadgabarytowy Szwecja

Nasz rynek jest równie otwarty na produkty pochodzące ze Skandynawii. Transport ze Szwecji obejmuje przede wszystkim maszyny (budowlane, rolnicze oraz przemysłowe) i środki transportu. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza samochody ciężarowe i motocykle. Pomimo tego, że transport maszyn ze Szwecji jest naszą specjalnością, do przywożonych towarów należą również wyroby drzewne, meble, metale szlachetne i nieszlachetne, urządzenia mechaniczne, sprzęt elektroniczny oraz części do nich.

Transport międzynarodowy Szwecja

Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby przewozy Polska-Szwecja i Szwecja-Polska były nie tylko tanie, ale także bezpieczne i zaplanowane w zgodnie z wymaganiami stawianymi przez Skandynawów. Wszelkie formalności związane ze spedycją i transportem załatwiamy z uwzględnieniem procedur bezpieczeństwa oraz oczekiwań naszych klientów. Transport ciężarowy Polska Szwecja na najwyższym poziomie.

ciężarowy transport szwecja

Transport Skandynawia

Regularnie wykonujemy transporty ze Szwecji. Jest ona jednym z większych państw skandynawskich leżących w Europie Północnej, na Półwyspie Skandynawskim. Zatem transport do Szwecji odbywa się za naszym pośrednictwem regularnie. Jej powierzchnia całkowita wynosi ok. 450 tys. km kwadratowych. Charakteryzuje ją wyżynne ukształtowanie terenu, postrzępiona linia brzegowa z licznymi zatokami i umiarkowany chłodny klimat. Należy do Unii Europejskiej, graniczy z Norwegią, Finlandią oraz z Danią (dostęp do Danii umożliwia most nad cieśniną Öresund). Podzielona jest na 12 regionów administracyjnych, a do największych miast o dużym zagęszczeniu firm należą: Sztokholm, Göteborg, Malmö oraz Uppsala.

Transport ze Szwecji

Szwecja jest wysoko rozwiniętym krajem skandynawskim, którego gospodarka opiera się w dużej mierze na surowcach naturalnych, takich jak ruda żelaza. Ważną część przemysłu stanowi produkcja drewna – kraj jest jednym z większych eksporterów celulozy. Oprócz tego transport Szwecja Polska skupia się na przemyśle maszynowym, metalowym, transportowym oraz elektrotechnicznym. W związku z tym, transport ze Szwecji to często realizowany przez nas temat.

Transport Szwecja Polska cena

Niejednokrotnie jest to pierwsze pytanie jakie słyszymy. Natomiast ceny transportu do Szwecji to trudne zagadnienie, a odpowiedź na nie nie jest tak oczywista jak by mogło się wydawać. Cena zależy od wielu czynników, m.in. waga i wymiary ładunku, terminy załadunku i rozładunku oraz od innych kosztów zmiennych. Chętnie przedstawimy indywidualną propozycję ceny transportu.

Spedycja Szwecja

W historii firmy wykonaliśmy już ponad 21 tysięcy zleceń. Doskonale znamy panujące przepisy i wymogi. Dlatego każde nowe zapytanie jest traktowane indywidualnie. Spedycja do Szwecji to dziedzina, w której czujemy się bardzo dobrze. 

Spedycja Polska Szwecja i spedycja Szwecja Polska z pełnym profesjonalizmem. Transport całopojazdowy, transport specjalistyczny oraz transport niskopodwoziowy, a także specjalistyczny transport ponadgabarytowy Szwecja, szybko i sprawnie!

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: