Organizujemy transport ciężarowy do / z Łotwy. Od szesnastu lat świadczymy usługi transportowe z i na Łotwę, ciągle starając się ulepszać jakość usług. Naszą propozycję kierujemy zarówno do klientów indywidualnych - potrzebujących jednorazowego transportu, jak i do mniejszych i większych firm - na zasadzie stałej współpracy. Transport Łotwa - fachowo i sprawnie.

Wykonujemy przewóz międzynarodowy towarów na relacji Europa – Łotwa, Łotwa – Europa mniejszych jak i większych ładunków. Od mniejszych ładunków drobnicowych, poprzez całopojazdowe i ponadnormatywne, w tym transport dłużycy. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardziej wymagające zlecenia transportowe, także w systemie ekspresowym czy dedykowanym.

Specjalistyczny tabor i najlepsi specjaliści ds. transportu i logistyki to najważniejsze czynniki, które umożliwiają nam na wywiązanie się z każdego zadania. Realizujemy transport do i z Łotwy kompleksowo. SAWPOL spedycja na najwyższym poziomie.

ciekawostka transport łotwa

Przewozy ładunków do/z Łotwy

Łotwa jest krajem przemysłowo – rolniczym. Dominuje tu przemysł: transportowy, metalowy, elektrotechniczny, celulozowo-papierniczy, meblarski, chemiczny, spożywczy czy poligraficzny. W związku z powyższym, do najczęściej transportowanych ładunków zaliczamy: różnego rodzaju towary na paletach wyżej wymienionych produkcji.

Szczególnie często w relacji Polska - Łotwa transportujemy urządzenia i maszyny. Głównie maszyny rolnicze i przemysłowe, oraz urządzenia gospodarcze i elektroniczne. W tym transport kombajnów zbożowych, transport koparek. Szeroko pojęty przewóz maszyn rolniczych, budowlanych i przemysłowych, transporty gabarytowe to dla nas codzienność.

całopojazdowy transport łotwa

Informacje o Łotwie

Jest niewielkim państwem w Europie Północnej. Jej powierzchnia administracyjna wynosi 64 573 km², przy czym połowa tej powierzchni pokryta jest lasami. Od północy graniczy z Estonią, od południa z Litwą, od wschodu z Rosją i Białorusią, natomiast zachodnią granicę w większości wyznacza wybrzeże Morza Bałtyckiego. Największym miastem i zarazem stolicą Łotwy jest Ryga, inne większe miasta to np. Dyneburg, Lipawa, Jełgawa, Jurmała czy Windawa – ale stosownie do potrzeb, dostarczymy ładunek do każdego innego miasta krajów bałtyckich. Sawpol - naszą specjalizacją jest transport i spedycja.

  

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: