Firma transportowa międzynarodowa Sawpol organizuje również transporty ciężarowe  i transporty ponadnormatywne z i do Litwy. Dostosowujemy się do potrzeb naszych zleceniodawców, zatem nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych (potrzebujących jednorazowego transportu), jak i do mniejszych lub większych firm (na zasadzie stałej współpracy). Transport Litwa - bezpiecznie i terminowo!

transport litwa ciekawostka drogowa

Litwa - sprawne importy i eksporty 

Realizujemy transport ładunków z i do Litwy o różnych gabarytach, od niewielkich – drobnicowych i częściowych, poprzez transport palet, ładunki całopojazdowe i ponadgabarytowe ( w tym dłużycowe i specjalistyczne). Wiemy jak ważny jest dla naszych klientów czas, dlatego nasz zespół na bieżąco kontroluję przebieg transportu. W razie potrzeby wykonujemy również transport dedykowany lub transport ekspresowy.

Jako doświadczona firma transportowa każdorazowo dbamy o odpowiednie zabezpieczenie przewożonego ładunku. Jak i o to by dostawa odbyła się możliwie jak najszybciej i najtaniej, a także, co bardzo istotne - w nienaruszonym stanie. Staramy się by usługi spedycyjne świadczone były na najwyższym poziomie.

ciężarowy transport litwa

Głównym bogactwem naturalnym Litwy jest torf, surowce budowlane, drewno, a lasy dostarczają surowca dla przemysłu papierniczego i drzewnego. Dlatego też produktami, które transportujemy w największej mierze są materiały budowlane i wykończeniowe, produkty przemysłu papierniczego i drzewnego. Jak również urządzenia i maszyny budowlane, ogrodnicze, stolarskie, przemysłowe czy rolnicze.

Informacje o Litwie

Litwa znajduje się w Europie, jest jednym z krajów bałtyckich, należy do krajów Unii Europejskiej i NATO. Sąsiaduje od zachodu z Rosją, od południowego zachodu z Polską, od wschodu z Białorusią i od północy z Łotwą. Dominuje tu transport kolejowy i drogowy. Łączna długość dróg wynosi 79,497 tysięcy km, w tym autostrad 417 km. Czy to Wilno, Kowno, Kłajpeda, Szawle, Poniewież, Olita czy Mariampol – dostarczymy twój ładunek do każdego miasta na terenie Litwy, także do innych krajów bałtyckich. Transport towarów do i z Litwy to nasza specjalność.

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: