Transport towaru busem jest to najlepsza opcja dla klientów, którzy potrzebują niewielkiej (w stosunku do naczepy tira) przestrzeni ładownej i zależy im na szybkiej dostawie ładunku. To szybki i pewny transport ładunków na terenie naszego kraju jak i poza jego granicami, także dla Klientów indywidualnych i mniejszych firm.

Transport towarów busem

Dysponujemy busami z lekką zabudową typu plandeka, firanka jak i sztywną zabudową typu skrzynia/kontener. W zależności od zabudowy busy te pomieszczą aż do 12 euro palet. Nieoceniona pomocą w załadunku towarów są windy załadunkowe zainstalowane w niektórych naszych busach. Udźwig takiej windy dochodzi często aż do 750kg.

Busy dostawcze z lekką zabudową standardowo posiadają przestrzeń ładunkową mieszczącą 8 euro palet wysokich na 2-2,2 metra. Przestrzeń ta może być jednak większa i dochodzić niekiedy do 5 metrów długości, 2,4 metra szerokości i nawet do 2,6 metrów wysokości po podniesieniu stelażu dachu. Daje to możliwość przewożenia większej ilości palet (do 12) czy wielkoformatowego ładunku. Busy te wykorzystywane są szczególnie do przewozu lekkiego, lecz przestrzennego towaru takiego jak styropian lub różnego rodzaju wypełniacze takie jak pianki i folie.

transport busem z lekka zabudową

Większe wymiary przestrzeni ładunkowej powodują jednak ograniczenie wagowe ładunku. Należy cały czas pamiętać, że całkowita masa towaru wraz z pojazdem nie może przekroczyć 3,5 tony. Jest to bardzo ważne, ponieważ w przypadku stwierdzenia przeładowania auta przez służby kontrolujące przewoźnicy zostają ukarani grzywną. To powoduje stratę czasu oraz pieniędzy, a co najważniejsze takie przeładowanie może stanowić niebezpieczeństwo na drodze.

Transport ładunków busem do 3,5t dedykowanym

Oferujemy szybki transport busem do 3,5t ładowaności, busem dedykowanym w relacjach krajowych i międzynarodowych. Transport busem dedykowanym oznacza transport tylko i wyłącznie Państwa ładunku bez doładunku innego towaru. Innymi słowy cała przestrzeń ładunkowa busa jest przeznaczona dla towaru jednego klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu przewóz towarów busem wykonujemy bardziej efektywnie. Transport towarów busem dedykowanym jest szybki ponieważ transport towarów busem do 3,5t nie podlega przepisom czasu pracy kierowców kontrolowanego tachografem.

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę transportu już teraz!

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego


Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: