Świadczymy również usługi międzynarodowego przewozu towarów do i z Macedonii, zarówno Klientom indywidualnym jak i firmom. Nadzorujemy każdy transport - od momentu załadunku po rozładunek, gwarantujemy przy tym bezpieczeństwo przewożonego ładunku na każdym etapie podróży. Przede wszystkim realizujemy transport ładunków spaletyzowanych, przewieziemy niemal wszystko. Bezpieczny transport Macedonia! 

transport macedonia ciekawostka

Transport ciężarowy Macedonia

Wykonujemy usługi transportu drobnicowego – w doładunku, transportu częściowego, całopojazdowego, a także przewozów dedykowanych, ponadgabarytowych i dłużycowych. Każdorazowo dokładamy wszelkich starań, aby Państwa ładunek dotarł bez szwanku i w ustalonym terminie.

Przewóz towarów do/z Macedonii

W gospodarce Macedonii Północnej przeważa przemysł przetwórczy. Znajdują się tu liczne huty, przede wszystkim szkła i miedzi. Znaczną rolę odgrywa rolnictwo, zapewniając utrzymanie większości populacji. Co ciekawe pola uprawne i pastwiska zajmują aż około 50% powierzchni państwa. Głównie uprawiana jest na nich pszenica, jęczmień i kukurydza, a także na niewielkich obszarach żyto i ryż. Ta gałąź gospodarki Macedonii jest traktowana priorytetowo ze względu na jej ogromnej roli odnośnie zabezpieczenia społecznego, w tym ograniczania ubóstwa.

międzynarodowy transport macedonia

Transport do/z Macedonii

W relacji Europa – Macedonia przewozimy różnego rodzaju towary oraz mniejsze i większe urządzenia, maszyny czy pojazdy. W tym agregaty, ciągniki rolnicze, maszyny przemysłowe, budowlane, stolarskie. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez szereg lat działalności naszej firmy transportowej zapewniamy naszym kontrahentom najwyższą jakość usług transportu maszyn i towarów na terenie całej Europy. SAWPOL - to sprawdzona firma transportowa!

Informacje o Macedonii

Republika Macedonii Północnej to państwo w Europie Południowej, leżące na Półwyspie Bałkańskim. Sąsiaduje z Albanią, Bułgarią, Grecją, Kosowem i Serbią. Jest głównie krajem górskim i wyżynnym, nie mającym dostępu do morza, ale posiadającym wiele atrakcji przyrodniczych takich jak trzy parki narodowe (Pelister, Galiczica, Mawrowo), kanion Matka czy jezioro Prespa. Największym miastem i zarazem stolicą jest położone na północy Skopje. Równie często jak stolicę turyści odwiedzają Ochrydę i Bitolę.

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: