Wykonujemy  transporty ładunków do i z Luksemburgu różnymi pojazdami ciężarowymi. Realizujemy transporty ciężarowe mniejszych i większych ładunków. Od ładunków drobnicowych, częściowych i całopojazdowych, po transport ładunków ponadgabarytowych oraz dłużycy. Realizujemy importy oraz eksporty towarów do niemal każdego kraju w Europie. Każdorazowo dobieramy odpowiedni pojazd do danego ładunku, zależnie od potrzeb i wymogów naszych Kontrahentów, a szczegółowe zaplanowanie całego procesu transportu przez naszych specjalistów pozwala nam zoptymalizować koszty i czas dostawy.

transport luksemburg ciekawostka

Przewóz ładunków do/z Luksemburgu

Luksemburg jest państwem mocno rozwiniętym, a górującą częścią jej gospodarki są usługi. Zwłaszcza biorąc pod uwagę sektor finansowy, ponieważ uważany jest za jeden z najistotniejszych ośrodków finansowych na świecie. To właśnie w Luksemburgu znajdują się siedziby 166 banków, również Europejskiego Banku Inwestycyjnego Unii Europejskiej.

Znaczący udział ma także przemysł metalowy, maszynowy, chemiczny, spożywczy, skórzany i cementowy. Podstawą rolnictwa jest uprawa zbóż, ziemniaków, buraków cukrowych. Także hodowla bydła i drobiu. Krajowa produkcja żywności, niestety jednak nie pokrywa jej zapotrzebowania.

Na relacji Luksemburg – Europa organizujemy transport ciężarowy przeróżnych ładunków – mniejszych i większych. Przede wszystkim towarów na paletach oraz różnych maszyn i urządzeń budowlanych, rolniczych, stolarskich, górniczych czy przemysłowych.

całopojazdowy transport luksemburg

Informacje o Luksemburgu

Luksemburg to niewielkie państwo, położone w Europie Zachodniej. Graniczące od zachodu i północy z Belgią, od południa z Francją, od wschodu z Niemcami. Należy do państw członkowskich Unii Europejskiej oraz do organizacji NATO. Jego stolicą jest miasto o takiej samej nazwie Luksemburg.

Co istotne w marcu 2020 roku Luksemburg jako pierwszy wprowadził całkowicie bezpłatny transport publiczny w całym kraju. Autostrady w całym kraju to łącznie jedynie sześć dróg, o całkowitej długości 147 kilometrów. Transport Luksemburg pewnie i bezpiecznie!

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: