Świadczymy szeroki zakres usług transportu ciężarowego na terenie wszystkich krajów europejskich między innymi do i z Irlandii. Wykonujemy przewóz międzynarodowy towarów na relacji Europa – Irlandia, Irlandia – Europa. Od 50-80 kg do 24 ton zarówno w systemie doładunkowym, całopojazdowym, ekspresowym czy dedykowanym. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardziej wymagające zlecenia transportowe w tym ładunków dłużycowych i ponadgabarytowych, w dowolnym miejscu w Europie i w czasie wskazanym przez klienta. Zawsze uwzględniając bezpieczeństwo powierzonego towaru i profesjonalizm świadczonych przez nas usług. Transport Irlandia - bezpiecznie i na czas.

Ze względu na to, że transport do Irlandii wymaga przeprawę promową, nasz zespół pomoże w skompletowaniu dokumentów transportowych i zajmie się całą formalnością. Realizujemy wiele zleceń na transport międzynarodowy.

Doskonale wiemy, że każdy transport wymaga odpowiedniego zaplanowania i zabezpieczenia towaru, tak by dostawa odbyła się możliwie jak najszybciej, najtaniej i co bardzo ważne - bezpiecznie. Profesjonalny tabor i wykwalifikowani specjaliści ds. transportu i logistyki to dwie składowe, które umożliwiają naszej firmie na wywiązanie się z każdego zadania. Kompleksowo realizujemy transport do i z Irlandii - od załadunku po rozładunek. Sprawdzona spedycja Irlandia!

transport irlandia ciekawostka drogowa

Rzetelna oferta na transport do/z Irlandii

W 2012 roku spośród wszystkich krajów Unii Europejskiej, gospodarka Irlandzka miała najlepszy Wskaźnik Wolności i była w pierwszej dziesiątce najbardziej wolnych na świecie. Opiera się ona w głównej mierze o takie sektory jak przemysł, handel hurtowy i detaliczny. Najważniejszymi gałęziami gospodarki Irlandii są przemysły: elektroniczny i informatyczny chemiczny i farmaceutyczny, metalurgiczny, poligraficzny i włókienniczy. Dlatego też handel z innymi krajami unijnymi stanowi 50 eksportu, głównie do Belgii i Niemiec, ale i do Polski. Biorąc pod uwagę tak rozwinięte gałęzie gospodarki, zapotrzebowanie na transport do i z Irlandii jest spory. Co za tym idzie, realizujemy wiele zleceń z całej Irlandii  do wszystkich krajów europejskich.

Do transportowanych towarów do i z Irlandii należą zatem w większej mierze urządzenia elektroniczne i różnego rodzaju maszyny. Głównie maszyny budowlane, przemysłowe, rolnicze, ogrodowe czy stolarskie. Produkty przemysłu spożywczego, materiały budowlane i wykończeniowe, w tym drzwi, okna oraz meble.

Dużym zainteresowaniem odnośnie transportu do Irlandii cieszą się także elementy metalowe, wyroby z tworzyw sztucznych, tekstylnych, czy produktów farmaceutycznych i medycznych.

 międzynarodowy transport irlandia - polska

Coś więcej o Irlandii

Irlandia jest państwem wyspiarskim w Europie Zachodniej, zajmującym większość terytorium wyspy Irlandia, jest członkiem Unii Europejskiej. Największymi i najważniejszymi miastami Irlandii są: Dublin, Cork, Galway, Limerick i Waterford. Irlandia ma dostęp do Morza Irlandzkiego i Celtyckiego, do Oceanu Atlantyckiego, a od Wielkiej Brytanii dzieli ją Kanał św. Jerzego. Charakteryzuje się umiarkowanie ciepłym klimatem, niskimi amplitudami temperatur, wysoką wilgotnością powietrza i dużą częstotliwością opadów deszczu.

Fundamentalne znaczenie dla Irlandii ma transport drogowy, gdzie obowiązuje ruch lewostronny. Państwo to ma gęstą sieć dróg, które często nie są jednak w dobrym stanie. Całkowita długość dróg wynosi 92 327 km, z czego ok. 1017 km ma standard autostrady, z czego większość jest płatna. Pewne usługi spedycyjne do i z Irlandii.

Podsumowując, przewozimy niemal każdy towar szybko i bezpiecznie. Transport Irlandia tanio!

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: