Transport ciężarowy Dania

Jednym z naszych wiodących kierunków jest Północ, czyli transport do Skandynawii. Jest to destynacja, co do której wraz z uzyskanym doświadczeniem wyszkoliliśmy się niemal do perfekcji. Transport towarów na relacji Europa - Dania realizujemy niemal codziennie. Świadczymy usługi transportowe do i z Danii już od osiemnastu lat, ciągle starając się ulepszać jakość świadczonych usług. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych - szukających jednorazowego transportu, jak i do większych firm. Wykonujemy zlecenia transportu towarów na paletach, transportu całopojazdowego, dłużycowego, jak i drobnicowego – w doładunku. Również przewozów w trybie, bezpośrednim, przeładunkowym, ekspresowym i dedykowanym.

Transport Dania

Przez Danię przebiega sieć dróg o łącznej długości ponad 72 tys. km, z czego 1000 km stanowią autostrady (dane z lat 2006-2007). W znacznej większości posiadają oznakowanie europejskie i ciężarówki mogą swobodnie poruszać się po kraju, dzięki czemu transport Dania Polska odbywa się bez większych problemów. Przedostanie się na wyspy nie jest dla nas problemem, choć wymaga elastyczności oraz dobrej organizacji przebiegu trasy. Transport z Polski do Danii jak i transport z Danii do Polski organizujemy kompleksowo. W razie pytań nasi eksperci do spraw transportu służą Państwu radą i pomocą!

transport dania ciekawostka

Transport międzynarodowy Dania

Transport Dania to zlecenia, które wykonujemy często. Terminowość i bezpieczeństwo - to wartości, którymi kierujemy się podczas realizowania transportu do Danii i z Danii do wszystkich krajów europejskich. Dysponując zróżnicowanym taborem i zatrudniając kompetentnych specjalistów w zakresie planowania przewozów, jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardziej wymagające zadania. Zawsze mając na wglądzie potrzeby naszych Klientów. Jako doświadczony polski przewoźnik wiemy jak zaplanować transport międzynarodowy, bierzemy pod uwagę specyfikę terenu oraz związane z tym utrudnienia (w tym przeprawy promowe czy czasowe zamykanie mostów). Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, a mimo mogących pojawić się problemów dowozimy towary na czas i na wskazane miejsce.

Transport towarów i maszyn do/z Danii

Transport międzynarodowy na linii Dania - Polska jest dla naszej firmy bardzo korzystnym i często obieranym kierunkiem. Kraj słynie z wysokiej jakości nadwyżek w branży energetycznej oraz spożywczej, którą chętnie eksportuje. Transport z Danii do Polski obejmuje przede wszystkim maszyny, urządzenia mechaniczne oraz produkty spożywcze.

Przewozy TIR-em do Polski obejmują także części do maszyn i transport towarów różnego rodzaju, w tym artykuły przemysłu chemicznego.

Przez długi czas to Niemcy były głównym partnerem gospodarczym Danii, z czasem jednak kraj zaczął otwierać się na pozostałe rynki, w tym kierunki środkowo- i wschodnioeuropejskie. Transport z Polski do Danii obejmuje takie produkty, jak maszyny i urządzenia mechaniczne, aparatura medyczna, sprzęt elektroniczny, materiały budowlane i wykończeniowe. W tym szyby, okna, drzwi, a także polskie wyroby pochodzenia roślinnego, jak kiszonki oraz sianokiszonki. Do perfekcji opanowaliśmy planowanie przewozów TIR na linii Polska-Dania oraz Dania-Polska.

Transport Skandynawia

Załatwiamy wszelkie formalności związane z transportem międzynarodowym w tym szczególnie z transportem na Skandynawię. Kontrolujemy przebieg trasy, planujemy przeprawy promami i nadzorujemy wszystko co jest związane z przewozem towarów na półwysep skandynawski. Transport ciężarowy Dania - to dla nas codzienność!

ciężarowy transport dania

Transport do Danii

Dania jest nizinnym państwem skandynawskim, którego powierzchnia w 70% zajmuje Półwysep Jutlandzki. Pozostała część kraju położona jest na 406 wyspach, z których zaledwie 79 jest zamieszkanych. Formalnie w skład państwa wchodzą również Wyspy Owcze oraz Grenlandia. Jest członkiem Unii Europejskiej; graniczy z Niemcami (na południu) oraz Szwecją (przez cieśninę Sund). Podzielona jest na 5 regionów: Jutlandię Północną, Jutlandię Środkową, Danię Południową, Zelandię oraz Region Stołeczny. Do największy miast do których jeździmy oprócz Kopenhagi należą: Århus, Odense, Ålborg i Esbjerg. Ze względu na specyficzne położenie, transport do Danii odbywa się drogą lądową lub morską. Do części kontynentalnej można bez problemu dojechać przez Niemcy lub Szwecję (mostem), natomiast transport do Danii na wyspy możliwy jest wyłącznie promem.

Dania transport

Dania jest krajem wysoko rozwiniętym, a do tego samowystarczalnym energetycznie. Do wydobywanych surowców naturalnych należą: ropa naftowa, gaz ziemny, węgiel brunatny i torf – nadwyżki tych surowców są eksportowane. Państwo kładzie duży nacisk na rozwój przemysłu maszynowego, papierniczego, spożywczego oraz budowlanego. Ważną rolę w rozwoju gospodarczym odrywa także rolnictwo, a wskutek nadwyżki produkty spożywcze są eksportowane poza granice kraju. Przewieziemy i Twój ładunek - transport Dania Polska.

Transport niskopodwoziowy, transport specjalistyczny czy transport całopojazdowy - przewozimy niemal każdy towar. Transport Dania szybko i bezpiecznie!

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Danii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: