Transport ciężarowy Anglia

Od 2004 roku organizujemy transporty towarów i maszyn na terenie całej Europy, w tym również do i z Anglii. Szybki transport Anglia.

Nasza oferta transportu międzynarodowego dopasowana jest także do Klientów, dla których atrakcyjny kierunek przewozu stanowi Anglia. Wykonujemy transport międzynarodowy towarów na relacji Europa kontynentalna – Anglia, Anglia – Europa kontynentalna. Zarówno mniejszych jak i większych ładunków od 50-80 kg do 24 ton. Są to przeważnie ładunki przewożone na paletach, zarówno w systemie doładunkowym, bezpośrednim, ekspresowym czy dedykowanym. Organizujemy w dużej mierze transport paletowy, ale jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardziej wymagające zlecenia transportowe w tym ładunków całopojazdowych, dłużycowych, specjalistycznych i ponadgabarytowych.

Skorzystaj z formularza wyceny lub Zadzwoń,  aby dowiedzieć się więcej!

transport anglia ciekawostka o kraju

Transport Anglia

Dysponujemy flotą pojazdów przystosowanych do realizacji zleceń tego typu i dbamy, aby przewóz odbywał się zawsze z zachowaniem najwyższych. Dostarczymy towary w dowolnym miejscu i czasie wskazanym przez klienta. Zawsze uwzględniając bezpieczeństwo powierzonego towaru i profesjonalizm świadczonych przez nas usług. Transport ciężarowy do Anglii terminowo i bez zakłuceń.

Transport towarów i maszyn do/z Anglii

W związku z tym, że jedną z najlepiej rozwiniętych i zmechanizowanych gałęzi przemysłu Anglii jest rolnictwo, na trasie Wielka Brytania - Europa i Europa - Wielka Brytania transportujemy głównie urządzenia i maszyny dedykowane właśnie branży rolniczej. Transport maszyn rolniczych, ciągników, kombajnów, siewników,  koparek, agregatów to nasza specjalność.

Przewozy towarów realizowane przez naszą firmę do i z Wielkiej Brytanii obejmuje m.in. materiały budowlane i wykończeniowe, konstrukcje betonowe, wyroby z tworzyw sztucznych oraz produkty przemysłu spożywczego. W tym meble i inne elementy wyposażenia wnętrz czy sprzęty elektroniczne. Do często transportowanych przez nas produktów należą także elementy z metalu i aluminium.

transport anglia do polski towarów neutralnych

Transport do/z Anglii

Transportujemy również różnego rodzaju maszyny budowlane, stolarskie i przemysłowe. Realizujemy również zlecenia na transport specjalistyczny oraz transport niskopodwoziowy. Transport Anglia - bezpiecznie, solidnie i na czas.

Spedycja Anglia

Anglia jest krajem stanowiącym część Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii. Obejmuje południową i centralną część wyspy, granicząc z Walią i Szkocją. Od Francji oddziela ją kanał La Manche.

Jest jedną z najlepiej rozwiniętych gospodarek świata o dużym wpływie ekonomicznym, kulturalnym i politycznym na pozostałe państwa. Wciąż pozostaje państwem chętnie odwiedzanym przez turystów oraz zamieszkiwanym przez osoby emigrujące zarobkowo. Transport do Anglii realizujemy regularnie. Największe miasta, do których jeździmy to (zaraz po Londynie) to Birmingham, Liverpool oraz Leeds.

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Anglii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: