Transport ciężarowy Estonia

Firma SAWPOL zapewnia transport ciężarowy do Estonii i z Estonii już osiemnaście lat. Przez ten czas zdobyliśmy potrzebną wiedzę i doświadczenie, aby świadczyć usługi transportowe swoim klientom profesjonalnie, możliwie jak najszybciej i bezproblemowo. Transport Estonia na czas.

Świadczymy usługi głównie transportu towarów na paletach oraz maszyn. Dysponujemy zróżnicowanym taborem pojazdów, co pozwala nam na przewóz zarówno ładunków drobnicowych i całopojazdowych, również w systemie transportu dedykowanego i ekspresowego. Wedle potrzeb naszych klientów realizujemy również transport specjalistyczny i ponadgabarytowy. Dobrze rozwinięta sieć dróg w Estonii jest cechą ułatwiającą ten proces - pewny transport towarów do Estonii.

transport estonia ciekawostka drogowa

Transport Estonia

Duże firmy transportowe w Polsce w większości nie przykładają tak dużej uwagi na indywidualne podejście do klienta jak my. Wiemy, że każdy transport wymaga odpowiedniego zabezpieczenia i zaplanowania, aby dostawa odbyła się możliwie jak najszybciej i najtaniej, a także w nienaruszonym stanie. Kompleksowo zajmujemy się transportem ciężarowym do Estonii - od załadunku po rozładunek - oraz gwarantujemy bezpieczeństwo przewożonego towaru na każdym etapie podróży. Transport Estonia szybko i pewnie.

Transport towarów i maszyn do/z Estonii

Estonia jest krajem dynamicznie rozwijającym się i mocno skomputeryzowanym. Jej gospodarka opiera się głównie na usługach, przemyśle i rolnictwie. Cechuje się silnie rozwiniętym przemysłem maszynowym, elektronicznym, drzewnym i meblarskim, a także chemicznym i spożywczym. Równocześnie jest państwem mocno uzależnionym od importu surowców i paliw.

Zatem do najczęściej przewożonych towarów na linii Europa – Estonia i Estonia – Europa należą m.in.: maszyny rolnicze, przemysłowe, budowlane, stolarskie oraz ich części zamienne. Urządzenia elektroniczne, meble, elementy wykończeniowe, wyroby z metali i tworzyw sztucznych. Transport z Estonii składa się również z takich towarów jak artykuły chemiczne i medyczne, produkty przemysły spożywczego i rolniczego, w tym zboża, rośliny pastewne i warzywa. Estonia transport towarów różnego rodzaju i wymiarów.

międzynarodowy transport estonia

Transport z Estonii

Zajmujemy się także przewozem rud metali kolorowych oraz metali nieżelaznych. Regularnie organizujemy transport do Estonii oraz z Estonii do wszystkich krajów europejskich i skandynawskich. Sprawdź wszystkie nasze kierunki!

Estonia to państwo leżące w Europie Północnej, nad Morzem Bałtyckim, jest członkiem Unii Europejskiej i organizacji NATO. Jest poddawana wpływom skandynawskim, szczególnie szwedzkim i duńskim, a także fińskim. Poza terenem lądowym, w skład Estonii wchodzi ponad 1500 wysp i wysepek w Zatoce Ryskiej. Większość obszaru Estonii stanowią tereny nizinne. Jej sieć drogowa liczy 28 tysięcy kilometrów.

Transport do Estonii

Największym miastem, a zarazem stolicą jest Tallinn. Jeździmy również do innych miast jak: Tartu, Narwa, Pärnu czy Viljandi. Port morski w Tallinnie jest jednym z większych na Bałtyku.  Co ciekawe charakteryzuje się niską stopą odnośnie korupcji. SAWPOL to sprawdzona firma jeśli chodzi o transport Polska Estonia jak i transport Estonia Polska.

Spedycja Estonia

Usługi spedycyjne i transportowe na terenie Europy organizujemy już od roku 2004, zyskując bezcenne doświadczenie. Nasi spedytorzy chętnie pomogą w komplementowaniu dokumentów jak i w każdej innej kwestii związanej z transportem drogowym towarów. Zrealizowaliśmy już ponad 21 tysięcy zleceń na transport międzynarodowy - szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Sprawny transport całopojazdowy, transport specjalistyczny i transport niskopodwoziowy - zapraszamy do kontaktu!

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: