Coraz częściej wykonujemy również transporty ciężarowe do i ze Słowenii. Jest ona najzamożniejszym i najbardziej rozwiniętym państwem dawnej Jugosławii, zarazem jednym z najbardziej majętnych i rozwiniętych państw w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferujemy bogaty wachlarz usług transportowych na terenie wszystkich krajów europejskich - pewny transport Słowenia!

Realizujemy transport niemalże każdego rodzaju ładunku np:drobnicowe, częściowe, całopojazdowe, czy ponadgabarytowe, także w systemach ekspresowym i dedykowanym. Dobrze wiemy, że odpowiednie przygotowanie ładunku do transportu jest kluczowe. 

Posiadamy zróżnicowany tabor, w tym naczepy niskopodwoziowe i specjalistyczne, zatrudniamy świetnych kierowców i specjalistów ds. transportu i spedycji. Te aspekty umożliwiają nam na wywiązanie się z każdego, nawet bardziej złożonego zadania, a dzięki dobrze rozplanowanym trasom przewozy ciężarowe przebiegają szybko i co ważne – bezpiecznie.

transport słowenia ciekawostka

Słowenia - sprawne importy i eksporty towarów

Najbardziej znaczącymi gałęziami gospodarki Słowenii jest przemysł drzewny oraz tekstylny. Uboga jest natomiast w surowce naturalne, z racji niewielkiego obszaru, który zajmuje. Do i ze Słowenii przewozimy niemal wszelkie ładunki na paletach m.in.: towary przemysłu spożywczego, papierniczego, drzewnego czy przetwórczego. Transportujemy także maszyny i urządzenia przemysłowe, stolarskie, ogrodnicze czy budowlane, również elementy stalowe, konstrukcje betonowe, wyroby z tworzyw sztucznych, skrzynie, pojemniki i wiele innych towarów.

Profesjonalizm, bezpieczeństwo i terminowość – to podstawowe wartości, którymi kierujemy się organizując transport na linii Europa – Słowenia i Słowenia – Europa.

całopojazdowy transport słowenia

Informacje o Słowenii

Republika Słowenii to państwo położone w Europie Środkowej, leży nad morzem Adriatyckim. Graniczy od wschodu z Węgrami, od zachodu z Włochami, od północy z Austrią, oraz od południa z Chorwacją. Od roku 2004 jest członkiem Unii Europejskiej, a  w roku 2007 przyjęła walutę euro, zastępując słoweńskiego tolara. Jej największymi miastami są: Lublana, Maribor, Novo Mesto, Celje, Kranj, ale jeździmy do każdego miasta w Słowenii.

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: