Transport ciężarowy Węgry

Wykonujemy transport ciężarowy towarów na terenie całej Europy, w tym transport z/do Węgier. Jako że od 2004 roku działamy na rynku zdobyliśmy spore doświadczenie w branży transportowej i transport Węgry to dobrze znany nam temat. Realizujemy zlecenia na transporty mniejszych jak i większych ładunków.

Organizujemy przewozy towarów m.in.: drobnicowe, całopojazdowe, dłużycowe, specjalne,  gabarytowe, w tym dodatkowo ekspresowe i dedykowane. Zawsze stosując się do potrzeb Klientów, z wyprzedzeniem planujemy trasę tak, aby możliwie jak najbardziej zminimalizować koszty.

transport węgry ciekawostka

Transport na Węgry

Węgry są rynkiem wschodzącym z gospodarką wolnorynkową. 65,4% powierzchni kraju zajmują pola uprawne, a ze względu na korzystne warunki do upraw, rolnictwo na Węgrzech jest jednym z najbardziej płodnych w Europie. Co skutkuje sporym ruchem na linii Węgry - Europa i dużym zapotrzebowaniem na transport towarów na Węgry oraz eksporty z Węgier.

Transport towarów i maszyn do/z Węgier

Kraj ten charakteryzuje dobrze rozwiniętym przemysł elektromaszynowy i spożywczy. Działają tu takie firmy jak: General Motors, Ford, Suzuki czy Audi. Są też jednym z największych w Europie producentów odbiorników radiowych i mają spory udział w produkcji lodówek i zamrażarek. Świetnie działa również przemysł chemiczny (produkcja nawozów sztucznych, tworzyw sztucznych, lekarstw).

Transport do Węgier obejmuje głównie przewóz wyżej opisanych towarów na paletach. A w związku z tym, że rolnictwo tego kraju odznacza się wysokim poziomem mechanizacji i chemizacji, zapotrzebowanie także na  transport maszyn rolniczych oraz urządzeń jest duże. Specjalistyczny transport Węgry!

międzynarodowy przewóz towarów i transport węgry

Transport Węgry

Realizujemy również zlecenia na przeprowadzki firm mniejszych jak i tych większych na terenie niemal całej Europy. Wykonujemy też bardziej skomplikowane zadania logistyczne, jak transport większych gabarytów. Sprawny transport Polska Węgry.

Transport z Węgier

Węgry to państwo śródlądowe znajdujące się w Europie Środkowej. Jest członkiem ONZ, NATO oraz od 2004 członkiem Unii Europejskiej. Oficjalną walutą Węgier jest forint. Największymi miastami są: Budapeszt, Debreczyn, Segedyn, Miszkolc i Pecz. Niejednokrotnie transportujemy różnego rodzaju towary na paletach z i do Węgier. Transport Węgry Polska organizujemy regularnie do każdego wskazanego przez Klienta miejsca.

Spedycja Węgry

Świadczymy usługi spedycyjne i transportowe w Europie od 2004 roku, zyskując ogromną wprawę w tej kwestii. Nasi spedytorzy służą radą i pomocą w komplementowaniu dokumentów transportowych i innych formalnościach związanych z transportem drogowym towarów.

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: