Transport ciężarowy Francja

Kolejnym z kierunków bardzo często obsługiwanych przez  nasza firmę jest transport do Francji, odbywa się on niemal codziennie. To jeden z najczęściej realizowanych przez nas międzynarodowych kierunków transportowych. Szybki transport Francja.

Świadczymy usługi transportowe do i z Francji od osiemnastu lat, ciągle starając się ulepszać ich jakość. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych - potrzebujących jednorazowego przewozu, jak i do dużych firm - na zasadzie współpracy stałej. Realizujemy zlecenia transportu towarów na paletach,  transportu całopojazdowego, drobnicowego – w doładunku jak i dłużycowego. Również przewozów w systemie przeładunkowym, bezpośrednim, ekspresowych i dedykowanych.

Transport z Francji

Sumienność, bezpieczeństwo i terminowość - tymi wartościami kierujemy się podczas realizowania transportu na relacji Europa - Francja i Francja - Europa. Dysponując licznym taborem i zatrudniając najlepszych specjalistów w zakresie planowania przewozów, możemy sprostać wymogom naszych Klientów, stosując się do ich aktualnych potrzeb. Transport Francja Polska wykonujemy z najwyższą starannością.

transport francja polska towarów na paletach

Transport Francja

Jest to kraj wysoce rozwinięty, pełniący tuż obok Niemiec i Wielkiej Brytanii lidera gospodarki europejskiej. Jako, że należy do najsilniejszych gospodarek świata, bardzo dużo towarów jest tam zarówno importowanych, jak i eksportowanych. Z kolei transport z Polski do Francji nie wymaga załatwiania dodatkowych kwestii związanych z odprawą celną czy dodatkową dokumentacją. Międzynarodowy przewóz towarów w obu kierunkach w wykonaniu naszej firmy transportowej odbywa się bardzo płynnie i szybko, a co najważniejsze – profesjonalnie. Zarówno transport z Francji jak i transport do Francji organizujemy regularnie.

Transport polska Francja cena

Cena przewozu towarów zależy od wielu czynników. Nie posługujemy się sztywnymi cennikami, ponieważ każdorazowo staramy się jak najbardziej zoptymalizować koszty. Dlatego zajmujemy się każdym zapytaniem od Klientów indywidualnie. Francja transport towarów na czas. W razie pytań nasi eksperci do spraw transportu służą radą i pomocą.

Transport towarów i maszyn do/z Francji

Do najczęściej przewożonych ładunków w relacji Europa - Francja oraz Francja - Europa należą różnego rodzaju maszyny, a także dedykowane im części. Nierzadko do towarów transportowanych na rynek zachodni należą również elementy metalowe oraz wyroby z tworzyw sztucznych. Sporym zainteresowaniem obu rynków cieszą się materiały budowlane i elementy wykończeniowe, takie jak drzwi, okna oraz szyby. Transport towarów Francja-Polska to także w dużej mierze importy i exporty produktów przemysłu spożywczego oraz farmaceutycznego.

transport francja ciekawostka informacyjna

Informacje o Francji

Francja jest jednym z największych i najbogatszych krajów Europy Zachodniej, zajmującym także liczne terytoria pozaeuropejskie. Położone jest w znaczniej większości na terenach nizinnych. Jedno z państw-założycieli Unii Europejskiej oraz Organizacji Narodów Zjednoczonych. Obecnie zajmuje 5. miejsce wśród najlepiej rozwiniętych państw świata i 11. miejsce w rankingu jakości życia. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci dróg i bliskości tego kraju transport po Francji to zadanie przyjemne i bezpieczne. Kraj podzielony jest na 13 regionów, z których następnie wyróżnia się departamenty i gminy. Jeździmy między innymi do takich miast jak: Paryż, a także Lyon, Marsylia, Lille, Tuluza oraz Bordeaux.

Transport do Francji

Francja jest członkiem grupy G8 zrzeszającej najbardziej uprzemysłowione kraje świata. Należy do czołówki państw będących zarówno eksporterem, jak importerem towarów przemysłowych. Gospodarka w dużej mierze opiera się na sektorze prywatnym. Obecnie to jeden z największych producentów i zarazem eksporterów żywności, a także kraj silnie rozwinięty turystycznie. Bezpieczny transport Polska Francja zarówno ładunków drobnicowych jak i całopojazdowych.

Spedycja Francja

Usługi spedycyjne na terenie całej Europy wykonujemy już od wielu lat, uzyskując nieocenione doświadczenie w tej kwestii. Sawpol - pewna spedycja Francja Polska. Specjaliści do spraw transportu i logistyki chętnie doradzą w każdej kwestii związanej z przewozem towaru. Niezawodna spedycja Polska Francja.

Transport niskopodwoziowy, transport specjalistyczny czy transport całopojazdowy - przewozimy niemal każdy towar szybko i bezpiecznie. Francja transport na wysokim poziomie!

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: