Zajmujemy się transportem ciężarowym do/z Portugalii. Transportujemy ładunki o różnej wielkości i wadze, od tych niewielkich, poprzez towar na paletach, transport w doładunku, czy transport całopojazdowy. Przewozimy także ładunki dłużycowe i wielkogabarytowe, również w systemie ekspresowym i dedykowanym. Dostarczymy każdą zleconą nam przesyłkę. Transport Portugalia - Polska szybko i sprawnie.

Zapewniamy nadzór całego procesu transportu oraz pomoc naszym klientom na każdym etapie, dokładając przy tym wszelkich starań, aby każde zlecenie wykonane było terminowo i bezpiecznie. Działając w branży transportowej i logistycznej 18 lat, zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, wypracowując sobie przez ten czas dobrą opinię.

Świadczymy usługi transportowe dla klientów indywidualnych jak i dla firm mających swoje oddziały lub kontrachentów w Portugalii. Zawsze staramy się dopasować zgodnie z otrzymanymi wytycznymi. Ponadto doświadczony i wykfalifikowany zespół spedytorów i kierowców co dzień stara się, aby każde zlecenie wykonane zostało profesjonalnie, bezpiecznie i w miarę możliwości jak najszybciej. Krótko mówiąc gwarantujemy pewny transport ciężarowy do i z Portugalii.

transport portugalia ciekawostka

Nasza oferta transportu ładunków do/z Portugalii

Portugalia jest aktualnie jednym z najwolniej rozwijających się państw w Europie. Mimo to regularnie wykonujemy transport do Portugalii. Portugalska gospodarka opiera się w dużej mierze na handlu i turystyce, oraz w mniejszym stopniu na przemyśle i budownictwie. W związku z tym na linii Europa – Portugalia oraz Portugalia – Europa regularnie transportujemy między innymi materiały budowlane, wyroby przemysłu elektromaszynowego, metalurgicznego, spożywczego czy drzewno-papierniczego. Co więcej, wozimy elementy i konstrukcje metalowe, kompresory, agregaty, prasy, linie produkcyjne. A także urządzenia elektroniczne, produkty spożywcze, leki czy wyroby medyczne. Z nami wykonasz sprawny transport towarów i transport maszyn, także transport maszyn przemysłowych. 

Portugalia jest jednym z bardziej popularnych kierunków dla turystów z całego świata, lubianym za swój przepiękny wyżynno-górzysty krajobraz. Często odwiedzanymi miejscami w Portugalii są stolica i zarazem największe miasto Lizbona, która jest uznawana za jedno z najpiękniejszych miast Europy, stanowiąca centrum polityczne, ekonomiczne i kulturalne kraju oraz druga co do wielkości metropolia - Porto. Organizujemy transport towarów do/z Portugalii – szybko i fachowo.

Oferujemy usługi spedycyjne od 2004 roku, zyskując przy tym ogromną wprawę w tej kwestii. Dodatkowo, nasi doświadczeni spedytorzy chętnie pomogą lub doradzą we wszelkich formalnościach związanych z transportem drogowym towarów, w tym w komplementowaniu dokumentów transportowych.

międzynarodowy transport portugalia

Parę słów o Portugalii

Portugalia jest wysoko rozwiniętym państwem europejskim, położonym w zachodniej części Europy Południowej, na skraju Półwyspu Iberyjskiego. Jest to najdalej wysunięte na zachód państwo w Europie. Sąsiaduje od północy i wschodu z Hiszpanią, a od zachodu i południa z wodami Oceanu Atlantyckiego. W skład tego państwa zaliczane są również dwa archipelagi: Azory i Madera. Portugalia jest członkiem Unii Europejskiej oraz organizacji NATO.

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: