Transport ciężarowy Norwegia

Pewny transport Norwegia. Na trasie Polska – Norwegia, Norwegia – Polska jako firma Sawpol:

  • zajmujemy się transportem towarów na paletach, transport europalet oraz gabarytów
  •  posiadamy odpowiednią flotę w postaci busów, solówek, niskopodwozia, tiffbeta, semi, tira pod plandeką, firanki, zestawu oraz platformy.
  •  zatrudniamy wykwalifikowanych kulturalnych kierowców
  •  dbamy o terminowe dostawy oraz śledzimy przebieg transportu
  •  realizujemy doładunki
  •  załatwiamy odprawy oraz transporty z karnetem ATA
  •  specjalizujemy się w transporcie bezpośrednim
  •  ładujemy towary bokiem, górą lub tyłem w zależności od dostępnego sprzętu i potrzeby

Norwegia transport

Posiadamy ogromne możliwości doładunkowe w związku z czym jesteśmy zainteresowani ładunkami zarówno na 1 palecie, jak i na kilku czy kilkunastu paletach. Jesteśmy w stanie przewieźć palety w przedziale wagowym od niewielkich wag, przez 100 kg aż do całego 24 tonowego tira, który pomieści 33 palety euro. Posiadamy też zestawy, które mogą załadować od 34 palet do 38 palet. Nasi klienci nie muszą posiadać towaru na całe auto, ponieważ sami kompletujemy i łączymy go tak by transport był ekonomiczny dla zleceniodawcy.

Doładunki znacząco obniżają koszt transportu, a dzięki temu, że realizujemy transport bezpośredni dostawa odbywa się sprawnie, szybko oraz bezpiecznie. Bezpieczeństwo transportu polega też na właściwym ustawieniu ładunku na aucie oraz spięciu pasami. Nasi kierowcy są w tym zakresie właściwie przeszkoleni, by ładunek nie przemieszczał się ani na lądzie ani na promie. Odpowiadamy na wszystkie możliwe potrzeby transportowe dostosowane do zleceniodawcy i wchodzące w skład transportu drobnicowego - mianowicie:  transport busem, transport solówką czy transport tirem.

transport norwegia ciekawostka

Transport towarów do Norwegii

Po nabyciu pewnego doświadczenia z transportem paletowym do Norwegii poszerzyliśmy naszą ofertę o transport ładunków całopojazdowych w tym łodzi, maszyn, traktorów i innych maszyn rolniczych, czy budowlanych. Sytuacja przed którą przyszło nam stanąć jako firmie spedycyjnej spowodowała, że zdobyliśmy szeroką wiedzę na temat specyfiki transportu poza Unię Europejską w ramach transportu normatywnego.

Po zdobyciu kompletnych informacji na temat półwyspu Skandynawskiego, połączeń promowych, odpraw po stronie polskiej oraz norweskiej przełożyliśmy tę wiedzę na praktykę czego owocem są bezpieczne i terminowe dostawy towarów do Norwegii. W przypadku eksportu do Norwegii, która nie jest członkiem UE, należy wykonać odprawę po stronie polskiej zwaną eksportową oraz na granicy Szwedzko-Norweskiej, zwykle w Svinesund odprawę importową.

Skandynawia transport

Nasza firma ma podpisane umowy z agencją Polską oraz Norweską, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo zorganizować przemieszczenie towaru. Zanim przystąpimy do realizacji transportu określamy przedział kosztu, który należy ponieść w jednostkach celnych. Dzięki znajomości przepisów i procedur celnych spedycja na Skandynawię i realizacja zleceń w tym kierunku rozwinęła się niesamowicie.

Transport Polska Norwegia wykonujemy bardzo często. Chętnie także podejmujemy się transportu na targi. Specyfika targów polega na czasowym wywozie towarów, które muszą wrócić do Polski. Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z wypożyczeniem stoiska targowego na czas targów w formie karnetu ATA. Mamy świadomość terminowej dostawy dostosowanej do przepustek nie tylko w dni robocze ale także w weekendy. Norwegia transport bezpiecznie i profesjonalnie.

Transport towarów i maszyn do/z Norwegii

Kilkuletnia praktyka pozwoliła dokonać przełomowy krok w transporcie skandynawskim jakim było specjalistyczne zlecenie wymagające  naczepy niskopodwoziowej. Początkowo były to pojedyncze kursy z maszynami rolniczymi takimi jak przewóz ciągnika i kombajnu z Norwegii. Innym razem zrealizowaliśmy transport budowlanych maszyn do Norwegii. Z nietypowych towarów przewozimy również konstrukcje stalowe, konstrukcje drewniane, transportowaliśmy domy, zbiorniki, transformatory, klimatyzatory.

Dzięki zadowoleniu naszych klientów takie trasy stały się cykliczne, a z czasem dzięki naszym usługom transportowym zyskaliśmy miano lidera w organizacji transportu do i z Norwegii w branży transportu gabarytów. Do przewozu tego typu towarów wielkogabarytowych wykorzystujemy platformy, wydłużany tiffbet wraz z poszerzeniami na boki, niskopodwozie typu semi z zagłębieniami na koła, rozciągane naczepy z skrętnymi osiami, naczepy z podnoszonym dachem na czas załadunku oraz rozszerzanymi kłonicami, naczepy niskopodwoziowe.

Transport do Norwegii

Nasza firma nie boi się wyzwania, które są nieodłącznym elementem transportów do krajów Skandynawii. Ciekawe jest to, że niemal każdy transport jest inny, nietuzinkowy. Brak rutyny pozwala naszym pracownikom kształcić się jako specjaliści.
Transport Polska Norwegia i Transport Norwegia Polska wykonujemy z pełnym profesjonalizmem.
Sawpol jest firmą otwarta na różne kultury więc cieszymy się gdy o transport z Norwegii do Polski lub z Polski do Norwegii zapytania kierują zarówno nasi rodacy, polonia norweska oraz rodowici Norwegowie. W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści, którzy bez przeszkód porozumiewają się z obcokrajowcami.

Transport do Norwegii ceny

To zagadnienie poruszane jest bardzo często przez potencjalnych Klientów. Jednak odpowiedź na nie nie jest tak jednoznaczna jak może się wydawać. Zależy bowiem od wielu czynników takich jak waga i wymiary ładunku, termin załadunku i rozładunku oraz od wielu innych opłat zmiennych. Zleć bezpłatną wycenę transportu do Norwegii naszym specjalistom! 

towarowy transport norwegia

Bezpieczny transport ciężarowy

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie bezpiecznego i terminowego transportu. Unikamy sytuacji które mogą doprowadzić do przeładunku towarów. Najczęściej realizujemy transport ciężarowy do Oslo, Drammen, Bergen, Trondheim, Kristiansand, Alesund, Stavanger. Nie są nam obce również kierunki na północ kraju w okolicach Narwiku. Oczywiście z każdej z tych miejscowości chętnie ładujemy towary w imporcie. Pamiętamy jak wymagający bywa transport ciężarowy na terenie Norwegii z racji górzystego terenu i zmiennej pogody dlatego nasze auta wyposażone są w konieczne zabezpieczenia takie jak np. łańcuchy, czy kolce. Na wyposażeniu auta mamy również maty i pasy zabezpieczające przewożony ładunek, a także GPS, zapewniający monitoring na każdym etapie podróży.

Transport ponadgabarytowy Norwegia

Transport ponadgabarytowy z Norwegii wymaga czasem dodatkowych pozwoleń, a niekiedy nawet w transporcie musi uczestniczyć pilot. Mamy możliwość zorganizowania wszelkiej wymaganej eskorty niezbędnej do transportu zgodnego z przepisami MSWiA. Zawsze jesteśmy przygotowani na sytuacje związane z transportem nienormatywnym, aby nasz Klient mógł być spokojny o swój ładunek. Spełnienie dodatkowych wymagań transportu gabarytowego oraz wiedza na temat obowiązujących przepisów leży po naszej stronie. Między innymi zawiadamiamy odpowiednie służby o konieczności przemieszczenia ładunku w transporcie pilotowanym.

Podobnie rzecz się ma w przypadku odpraw. Nasza firma posiada odpowiednie kwalifikacje by nasze usługi transportowe były kompletne. Po zakończeniu transportu informujemy klienta o rozładunku oraz dosyłamy niezbędne dokumenty potwierdzające odbiór towaru. Zleć transport ciężarowy Norwegia, sprawdzonej firmie!

Informacje o Norwegii

Norwegia jest monarchią konstytucyjną o powierzchni ponad 380 tys. km kwadratowych, obejmującą północną oraz zachodnią część Półwyspu Skandynawskiego. Nie należy do Unii Europejskiej. W znacznej większości graniczy ze Szwecją, a w niewielkich fragmentach także z Finlandią oraz Rosją. W krajobrazie dominują góry, fiordy oraz liczne wyspy położone wzdłuż wybrzeża. Zimy bywają tu bardzo mroźne a pogoda zmienna, przez co transport do Norwegii jak i transport z Norwegii nie należy do najłatwiejszych. Jest to jeden z najsłabiej zaludnionych krajów w Europie – liczba mieszkańców liczy nieco ponad 5 mln. Ich główne skupiska znajdują się przy Oslo, ale także takich miastach, jak Bergen, Trondheim, Stavanger oraz Kristiansand.

Transport z Norwegii

Norwegia jest krajem wysoko rozwiniętym, którego gospodarka opiera się w dużej mierze na usługach i transporcie. Nic więc dziwnego, że zauważamy spore zapotrzebowanie na transport z Norwegii do Polski. Najważniejszymi surowcami mineralnymi wydobywanymi na terenie kraju są: ropa naftowa oraz gaz ziemny. Gałęzie przemysłu tworzy branża rafineryjna, mechaniczna, elektrochemiczna, stoczniowa, drzewna i papiernicza. Między Polską a Norwegią istnieje Porozumienie o Europejskim Obszarze Gospodarczym, które pozwala na prowadzenie wolnego handlu między krajami. Transport Norwegia Polska jest zatem tematem bardzo często podejmowanym.

Spedycja Norwegia

W samym kraju istnieje ponad 10 tras europejskich, które umożliwiają spedycję towarów na terenie nie tylko Norwegii, ale także państw sąsiadujących. Dzięki dobrze rozplanowanym trasom i dużej elastyczności naszej firmy przewozy ciężarowe przebiegają szybko, bezpiecznie i co ważne – także tanio. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy transportowej Norwegia - zapraszamy do kontaktu!

Transport całopojazdowy, transport niskopodwoziowy czy transport specjalistyczny. Transport Norwegia terminowo!

Opinie klientów dotyczące transportu z/do Norwegii:

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Opinie klientów dotyczące transportu z/do NORWEGIA
"“Solidność, rzetelność, terminowość - to cechy wyróżniające firmę SAWPOL i determinujące każdy zlecony jej transport. Norwegia dla wielu przewoźników może być wyzwaniem, ale nie dla nich! Lata doświadczenia w kompleksowej organizacji transportu poza UE to podstawa naszego zaufania. Transport z Polski do Norwegii zawsze odbywa się zgodnie z ustaleniami i na czas!”"
Per's Kjøkken AS

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: