Zajmujemy się transportem ciężarowym towarów i maszyn po całej Europie. Podczas osiemnastu lat działalności naszej firmy zdobyliśmy duże doświadczenie w tej branży, niemniej staramy się stale podnosić standardy świadczonych przez nas usług.

Jesteśmy w stanie dostarczyć praktycznie każdą zleconą nam przesyłkę. Od niewielkich ładunków drobnicowych, ładunków całopojazdowych poprzez ładunki dłużycowe i wielkogabarytowe, także w systemie ekspresowym lub dedykowanym. Zapewniamy nadzór przesyłki oraz pomoc naszym klientom na każdym etapie podróży. Nowoczesny tabor i wykwalifikowani specjaliści to główne czynniki, które umożliwiają naszej firmie na wywiązanie się z każdego zadania. Profesjonalny transport Holandia - sprawdź ofertę!

transport holandia - ciekawostka transportowa

Nasza oferta transportu ładunków do i z Holandii

Gospodarka Holandii jest bardzo dobrze rozwinięta, odznacza się wysoką wartością podatkową wynoszącą aż 39% (w 2006 roku). Jest ona trzecim po Stanach Zjednoczonych i Francji eksporterem żywności, mimo że w rolnictwie zatrudnione jest zaledwie 3% społeczności. Jest również ósmym na świecie wydobywcą gazu ziemnego, a port w Rotterdamie jest pierwszym w Europie i drugim na świecie pod względem tonażu przeładowywanych tam towarów. Ważną rolę w gospodarce Holandii odgrywają kwiaty, zwłaszcza tulipany.

Biorąc powyższe pod uwagę zapotrzebowanie na transport do i z Holandii jest duże. Realizujemy wiele zleceń na transport międzynarodowy, m.in. z Holandii do wszystkich krajów europejskich i z powrotem.

Towary jakie wozimy do i z Holandii to głównie produkty przemysłu spożywczego, kwiaty, sadzonki, cebule kwiatowe i drzewka. Także materiały wykończeniowe i budowlane, elementy i konstrukcje metalowe, wyroby z tworzyw sztucznych i tekstylnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się także przewozy maszyn i urządzeń budowlanych, ogrodowych, przemysłowych czy rolniczych jak i urządzeń elektronicznych. Sprawdzona firma transportowa Holandia Polska.

międzynarodowy transport holandia polska

Informacje o Holandii

Holandia to państwo położone w Europie zachodniej sięgające niewielką częścią aż do południowej części Karaibów. Jest ona monarchią konstytucyjną, złożoną z czterech krajów: Holandii, Aruby, Curaçao i Sint Maarten. Część Holandii leżąca w Europie stanowi obszar gęsto zaludniony. Kraj ten leży w dorzeczu trzech rzek: Renu, Mozy i Skaldy, a około jednej czwartej jej terytorium leży poniżej poziomu morza. Charakteryzuje się klimatem morskim, umiarkowanym i ciepłym.

Znane firmy holenderskie to między innymi, Philips, Nationale-Nederlanden, Shell i DAF.

Niedaleka odległość Holandii od Polski sprawia, że obieramy ten kierunek dość często. Czy to Amsterdam, Rotterdam, Haga czy Utrecht - jeździmy do każdego miasta w Holandii. Pewna spedycja Polska Holandia jak i spedycja Holandia Polska. Przewozimy niemal każdy towar szybko i bezpiecznie.

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: