Transport ciężarowy Niemcy

Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną i już od 2004 roku z sukcesami realizujemy transport towarów do i z Niemiec. W tym czasie zrealizowaliśmy tysiące zleceń na transport towarów i maszyn w relacji Polska - Niemcy i NIemcy - Polska. Bezpieczny transport Niemcy.

Nasi zachodni sąsiedzi zajmują 3 miejsce w Europie pod względem sieci dróg oraz autostrad, co czyni je jednym z najważniejszych państw odgrywających rolę w europejskim transporcie drogowym. Gęsta sieć transportowa wynosi w sumie ponad 640 tys. km dróg co umożliwia wygodny transport po Niemczech. Przewóz ładunków z i do Niemiec jest dla naszej firmy bardzo wygodny także ze względu na bliskie sąsiedztwo z Polską.

Skorzystaj z formularza wyceny lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę transportu!

Transporty do Niemiec

Transport ciężarowy towarów na relacji Polska – Niemcy to nasza codzienność. Realizujemy zlecenia na transport do Niemiec z Polski jak i transport z Polski do Niemiec ciągle starając się ulepszać jakość usług. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych – potrzebujących jednorazowego transportu, jak i do większych firm na stałą relację. Szybki transport Polska Niemcy. 

transport niemcy ciekawostka

Transporty z Niemiec

Świadczymy usługi transportu drobnicowego – w doładunku, transportu całopojazdowego (w tym dłużycy), a także przewozów bezpośrednich, ekspresowych i dedykowanych. Co miesiąc realizujemy wiele zleceń dotyczących transportu towarów różnego typu, przede wszystkim branży maszynowej, ale nie tylko. Pomimo, że nasza specjalność to  transport maszyn rolniczych z Niemiec, transportujemy także: materiały budowlane, wykończeniowe, w tym okna i drzwi. Różnego rodzaju towary na paletach, wyroby z tworzyw sztucznych i metalowych, a także wiele innych materiałów. Zarówno transport Niemcy Polska jak i transport Polska Niemcy organizujemy regularnie.

Przewóz towarów i maszyn do/z Niemiec

Transport towarów do Niemiec realizowany przez naszą firmę obejmuje maszyny, części oraz akcesoria samochodowe, naczepy, nadwozia i wiele innych. Do produktów transportowanych za zachodnią granicę należą też różnego rodzaju urządzenia mechaniczne. Kotły (i przeznaczone do nich części), sprzęt elektroniczny, ale także elementy wyposażenia wnętrz: meble, akcesoria oświetleniowe czy tekstylia domowe. Transportowane z Niemiec do Polski ładunki to również maszyny, samochody osobowe oraz dostawcze. Transport maszyn z Niemiec to dziedzina, w której czujemy się najlepiej. Sporą część towarów z importu stanowią także produkty branży przemysłowej, chemicznej i spożywczej. Sprawny przewóz towarów z Polski do Niemiec.

Dzięki dużemu doświadczeniu i długiej obecności w branży nasza firma wyspecjalizowała się w przewozie maszyn rolniczych i budowlanych. Transport maszyn rolniczych z Niemiec do Polski to nasza specjalność.

Transport Niemcy

W związku z bliskością tego kraju transport Niemcy Polska i Polska-Niemcy to dla nas jeden z najbardziej powszechnych kierunków eksportowych i importowych. Można powiedzieć wręcz, że to nasza codzienność! Specjalistyczny transport niskopodwoziowy Niemcy pewnie, na czas. Szybkość, bezpieczeństwo i terminowość - tymi wartościami kierujemy się podczas realizowania transportu do i z Niemiec.

Transporty ciężarowe z/do Niemiec - cena

To zagadnienie często nurtuje wielu Klientów. Jednakże ceny takich transportów są zależne od wielu czynników. Dlatego jeśli chodzi o tematy transport Polska Niemcy cena, czy też w odwrotnym kierunku transport z Niemiec do Polski cena zawsze ustalamy wszelkie szczegóły w skrupulatnej rozmowie. Po dokładnym zapoznaniu się z wagą, wymiarami ładunku i terminem na kiedy planowany jest ten konkretny transport, który zazwyczaj trwa jeden do dwóch dni roboczych. Transport tir Niemcy Polska cena – spytaj naszego specjalistę.

Polska Niemcy Transport

Niemcy to jedna z najbardziej liczących się potęg gospodarczych świata i bardzo ważny dla nas partner handlowy. Współczesny przemysł skupia się na wydobywaniu węgla brunatnego, miedzi, ropy naftowej i gazu ziemnego. Państwo znajduje się w czołówce, jeśli chodzi o produkcję nawozów, sprzęt elektroniczny, maszyny i pojazdy: samochody osobowe i ciężarowe, które należą do najczęściej przewożonych przez nas towarów. Wiele polskich przedsiębiorstw działa właśnie za zachodnią granicą – firmy transportowe takie jak nasza są im więc niezbędne do rozwoju międzynarodowego biznesu.

 towarowy transport niemcy polska

Transport Polska Niemcy

Dysponujemy profesjonalnym taborem oraz zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów w zakresie planowania przewozów, dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo skomplikowane zadania. Co najważniejsze, zawsze stosując się do potrzeb naszych Klientów. Realizujemy także transport niskopodwoziowy z Niemiec. Usługi transportowe Polska Niemcy na najwyższym poziomie. Zleć swój transport do Polski z Niemiec sprawdzonej firmie.

Spedycja Niemcy

Bezpiecznie dowieziemy Twój towar na wskazane miejsce w całej Europie, postępując zgodnie z wszelkimi normami i najwyższą starannością. Sprawdzona spedycja Niemcy. Nasi spedytorzy przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę transportową - spedycja polska Niemcy cennik. 

Transport towarów Polska - Niemcy z firmą Sawpol

W zakres naszych usług na relacji Polska - Niemcy, Niemcy - Polska wchodzi transport wszelkiego rodzaju towarów. Wysyłamy produkty standardowe oraz te mniej oczywiste, które wymagają bezpiecznej i terminowej dostawy do Niemiec lub Polski. Przewozimy przede wszystkim różnego rodzaju maszyny oraz towary spakowane na paletach w skrzyniach lub w kartonach.
Do takich towarów zaliczany:

  •  artykuły spożywcze niewymagające transportu w konkretnej temperaturze
  •  materiały budowlane tj.: worki z zaprawami, klejem, cementem, pustaki, cegły, płyty wiórowe, kartonowo gipsowe czy okna i drzwi
  •  elementy wyposażenia domu jak meble i tekstylia ozdobne
  •  elementy metalowe jak konstrukcje, profile, rusztowania, ogrodzenia, rury, rynny, blachy
  •  wyroby z tworzyw sztucznych i gumy np.: opakowania, pojemniki, granulat polipropylenowy, opony
  •  wyroby z papieru, kartony, pudełka
  •  artykuły chemii gospodarczej, gospodarstwa domowego oraz kosmetyki
  •  tekstylia w formie bel, rolek oraz ułożone na paletach

Informacje o Niemczech

Niemcy to państwo federacyjne leżące w Europie Zachodniej i graniczące z Polską. Składa się z 16 krajów związkowych zwanych landami. Terytorium w przeważającej mierze położone jest na terenach nizinnych. Stolicą jest Berlin, do innych dużych miast należą również: Monachium, Frankfurt nad Menem, Kolonia, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund oraz Essen. To najludniejsze Państwo Unii Europejskiej, (ok. 83 mln mieszkańców), które odgrywa istotną rolę w europejskiej polityce oraz gospodarce. Co za tym idzie transport do Niemiec to jeden z najczęściej obieranych przez nas kierunków transportowych.

Transport drogowy odgrywa ważną rolę w Niemczech. Na większości niemieckich autostrad nie obowiązują żadne limity prędkości, na pozostałych ograniczenie wynosi ok. 130 km/h. Względu na coraz większą liczbę pojazdów ciężarowych na wielu drogach ekspresowych i autostradach nałożono opłatę za przejazd samochodów ważących powyżej 12 ton. Dodatkowo w dużych miastach wprowadzono zakaz wjazdu do centrum pojazdom bez nalepki, wskazującą na niską emisję spalin.

Transport Niemcy całopojazdowy, transport niskopodwoziowy czy transport specjalistyczny - szybko, sprawnie i bezpiecznie. Najkorzystniejsza spedycja Niemcy Polska.

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: