Załoga firmy Sawpol

Jesteśmy firmą transportującą towary i maszyny, działającą już od 19 lat. Wykonaliśmy wiele zleceń na terenie Polski, ale i do/z Europy i Skandynawii. Przede wszystkim zawsze uwzględniając indywidualne potrzeby każdego z naszych Klientów. Krótko mówiąc poznaj nas – oto nasza załoga!

Piotr
Założyciel firmy, opoka zespołu nie tylko w pracy ale też w ochronie środowiska. Ceni czas wolny, kocha ludzi. Przyjaciel zwierząt, natury. Posiada kakadu żółtolicą, brytyjskiego kota, dobermana i akwarium z rybkami oraz wiele egzotycznych roślin. Zna swoją wartość i potrafi wydobyć ją z innych osób. Posiada wysoko rozwinięty syndrom pomocy innym. W zachowaniu społecznik, w mowie marzyciel, świetny szef.


Aneta

Aneta
Artystka z wysublimowanym gustem. Żyje aktywnie i zdrowo, kocha wyzwania. Pasjonatka dalekich podróży, gier planszowych oraz aranżacji wnętrz. Posiada zmysł logistyczny i zawsze znajduje wspólny mianownik z rozmówcą. Posiada talent do trudnych zadań. Szczera w zachowaniu, w mowie uczciwa, świetna opiekunka zespołu.


Radosław

Radosław
Kocha szybką jazdę i sportowe auta. Lubi nowinki elektroniczne i niczym David Hasselhoff jest naszym ratownikiem technicznym. Poranki wykorzystuje na spacery z psem i rozmyślanie, wieczory na seanse filmowe. Przodownik ładu i czystości. Ego zostawia za drzwiami, a wprowadza empatię. Wrażliwy w zachowaniu, w mowie konkretny, świetny towarzysz.


Weronika
Administratorka dbająca o harmonię dokumentacji firmowej. Swoim działaniem reprezentuje też firmę w social mediach oraz podejmuje działania
e-marketingowe. Kocha jazdę konną i pracę w ogródku. Drobne rzeczy sprawiają jej radość, wielkie motywują do rozwoju. W zachowaniu pogodna, w mowie błyskotliwa, świetna ambasadorka.

 

 

Poznaj naszą załogę!

Staramy się zawsze dopełnić jak najlepiej nasze obowiązki biorąc pod uwagę potrzeby Klientów. W szczególności słuchamy Dzięki czemu zyskaliśmy już niemałe grono stałych Klientów, co w szczególności sobie cenimy.

Zobacz również:
Opinie o naszej firmie

Certyfikaty i licencje

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: