Transport ciężarowy Czechy

Transport ciężarowy towarów na relacji Polska - Czechy to nasza codzienność. Świadczymy usługi transportowe do i z Czech od wielu lat, ciągle starając się ulepszać jakość naszych usług. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych - potrzebujących jednorazowego transportu, jak i do większych firm. Wykonujemy zlecenia transportu całopojazdowego, jak i drobnicowego – w doładunku. Także przewozów ekspresowych i dedykowanych.

Szybkość, terminowość i bezpieczeństwo - tymi wartościami kierujemy się podczas realizowania transportu z Polski do Czech i z Czech do Polski. Dysponując profesjonalnym taborem i zatrudniając wykwalifikowanych specjalistów w zakresie planowania przewozów, jesteśmy w stanie zrealizować skomplikowane zadania. Co najważniejsze, zawsze stosując się do potrzeb naszych Klientów.

transport czechy ciekawostka na temat transportu

Transport do Czech

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w branży transportowej zapewniamy najwyższą jakość usług. Często realizujemy zlecenia na transport Polska Czechy. Dobrze wiemy, że każdy transport wymaga uprzedniego właściwego zaplanowania i zabezpieczenia, aby dostawa odbyła się możliwie jak najszybciej i najtaniej, a także, co bardzo ważne - w nienaruszonym stanie. Kompleksowo organizujemy transport - od załadunku po rozładunek - oraz gwarantujemy bezpieczeństwo przewożonego towaru na każdym etapie. Ze względu na bliskie sąsiedztwo z Polską przewóz ładunków z i do Czech jest dla bardzo wygodny.

Transport towarów i maszyn do/z Czech

Świadczymy usługi transportu towarów, w szczególności ładunków na paletach oraz tzw. dłużyc. Ponadto, przewozimy również niewygodne i pokaźne pod względem gabarytów wyroby.

Czeski eksport obejmuje przede wszystkim branżę maszynową, produkcję rolniczą oraz przemysł wydobywczy. Dlatego do transportowanych przez nas towarów należą m.in. produkty elektrotechniczne i elektroniczne, motoryzacyjne, zbrojeniowe oraz żywnościowe. Zajmujemy się głównie przewozem rud metali kolorowych oraz metali nieżelaznych. Transport towarów do Czech realizujemy w każdym tygodniu.

Oferujemy także transport maszyn budowlanych, przemysłowych, stolarskich i innych. Przewozimy różnego rodzaju mniejsze i większe urządzenia i maszyny, w tym również agregaty.

Transport Czechy

Ostatnimi czasy, w związku z prężnie rozwijającą się branżą turystyczną (zwłaszcza agroturystyki), coraz częściej zajmujemy się transportem siana dla koni, a także płodów rolnych: warzyw i owoców. Jeździmy na terenie całych Czech, między innymi do takich miast jak: Praga, Brno, Ostrawa, Pilzno, Liberec, Ołomuniec czy Hradec Králové.

Transport z Czech

Transport Czechy Polska to dla nas codzienność. Poruszając się na terenie Czech należy pamiętać o opłatach drogowych – to tzw. winiety i myta. Pojazdy o dopuszczalnej masie do 3,5 tony zobowiązane są do nabycia przylepnej winiety, którą można zakupić na większych stacjach benzynowych, w punktach pocztowych lub przez Internet.

Oprócz tego -odnośnie transportu tirem- od 2010 roku na wszystkie pojazdy mechaniczne o dopuszczalnej masie powyżej 3,5 tony nałożono opłatę drogową zwaną mytem. Jej wysokość zależy m.in. od rodzaju pojazdu, klasy emisji oraz regionu, w jakim się poruszamy. Do jej uiszczenia niezbędne jest posiadanie elektronicznego urządzenia pokładowego. Dzięki niemu opłata zostaje pobrana automatycznie po przejechaniu przez bramkę kontrolną. Szybki i pewny transport z Czech do Polski.

międzynarodowy transport czechy

Spedycja Czechy

Zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie transportu i spedycji w tym kierunku. Czy to transport niskopodwoziowy, transport specjalistyczny czy transport całopojazdowy - przewozimy niemal każdy towar szybko i bezpiecznie. Doświadczona spedycja Czechy - sprawdź!

Informacje o Czechach

Czechy są krajem, którego terytorium w przeważającej części zajmują tereny wyżynno-górskie Masywu Czeskiego. Z racji, iż znajdują są niedaleko Polski, transport do Czech wykonujemy bardzo często. Łączna długość autostrad i dróg w Czechach wynosi 1243 km (dane ze początku 2018 roku). Zakaz ruchu pojazdów ciężarowych obowiązuje: w niedziele i dni świąteczne (między godz. 13.00 a 22.00). Także w okresie wakacyjnym od 1 lipca do 31 sierpnia (w piątki między godz. 17.00 a 21 oraz w soboty między godz. 7.00 a 13.00).

Wraz z 1 stycznia 2016 roku w Czechach przestały istnieć drogi ekspresowe – w całym kraju funkcjonuje wyłącznie sieć autostrad. Drogi ekspresowe o niższych parametrach technicznych zastąpione zostały przez „drogi dla pojazdów samochodowych”. Dopuszczalna maksymalna prędkość na autostradach dla aut ciężarowych o masie powyżej 3,5 tony wynosi 80 km/h (zarówno w miastach, jak i poza nimi).

 

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Czech,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: