Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną już od wielu lat. Zdobyliśmy przez ten czas ogromne doświadczenie w transporcie towarów i maszyn. Wykonujemy transporty do i z Belgii bezpiecznie i na czas.

W swojej ofercie usług transportowych oprócz wszystkich krajów europejskich posiadamy również usługę transportu do i z Belgii.

Transport ładunków do Belgii

Zajmujemy się organizacją transportu różnego rodzaju ładunków, począwszy od mniejszych - drobnicowych, przez transport towarów na paletach, po transport całopojazdowy, ładunki dłużycowe oraz ponadgabarytowe, także w systemie dedykowanym i ekspresowym. Oferujemy konkurencyjne stawki dopasowane do rozmiarów i wagi danego ładunku. Pewny transport Belgia.

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz wyceny aby uzyskać bezpłatną wycenę transportu!

transport belgia ciekawostka turystyczna

Realizujemy zlecenia na transport Polska Belgia zarówno dla dużych i mniejszych firm, jak i dla klientów indywidualnych. Zawsze starając się dopasować do ich potrzeb. Nasz doświadczony zespół spedytorów i kierowców, dokłada największych starań, aby każdy  transport towarów do Belgii wykonany został należycie, bezpiecznie i możliwie jak najszybciej. Polska Belgia transport sprawnie i szybko!

Bezpieczne przewozy ładunków do/z Belgii

Często wykonujemy transport towarów do Belgii. Kraj ten trzymał miano jednego z najlepiej rozwiniętych państw Europy. Podstawą jej gospodarki jest wysoko rozwinięty przemysł (hutniczy, maszynowy, elektrotechniczny, spożywczy, włókienniczy, chemiczny) oraz rolnictwo (hodowla bydła, trzody; uprawa zbóż, buraków cukrowych). Co za tym idzie, do najczęściej transportowanych towarów na linii Europa – Belgia i Belgia – Europa zaliczamy transport ładunków na paletach wyrobów wyżej wymienionych gałęzi przemysłu (m.in. elementy metalowe, kompresory, prasy, linie produkcyjne, urządzenia elektroniczne, odzież, leki, wyroby medyczne), a także transport maszyn i urządzeń przemysłowych oraz rolniczych. Transport do Belgii bezpiecznie i na czas.

Działając w branży transportowej i spedycyjnej już 18 lat, zdobyliśmy nieocenione doświadczenie, wypracowując sobie równocześnie dobrą opinię wśród naszych Klientów. Belgia transport na wysokim poziomie.

towarowy transport belgia do polski

Informacje o Belgii

Belgia jest państwem federacyjnym na zachodzie Europy, w południowych Niderlandach. Jest członkiem Unii Europejskiej, ONZ oraz NATO. Łączna długość dróg na terenie tego kraju wynosi 145 850 km, z czego 117 701 km to drogi o nawierzchni asfaltowej, w tym 1682 km autostrad (w całości bezpłatnych i na całej długości oświetlonych). Co daje Belgii pierwsze miejsce w Europie pod względem gęstości sieci dróg kołowych. Największymi węzłami transportu samochodowego są Bruksela, Antwerpia i Liège.

Transport ciężarowy do Belgii realizujemy bardzo często ze względu na swoje położenie. Ponieważ Belgia jest znaczącym krajem tranzytowym, a co się z tym wiąże jest często (pośrednio lub bezpośrednio) obieranym kierunkiem transportowym. Pewna spedycja Polska Belgia - sprawdź wszystkie nasze kierunki!

 

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Belgii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: