Wycena transportu online

Darmowa wycena transportu – sprawdź koszt transportu Twojego ładunku!

Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń pod numer (52) 584-85-83, aby otrzymać darmową wycenę specjalisty.

Zlecenia transportowe wyceniamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zapytania przyjmujemy 24/7.

 

  Załadunek

  Konkretna data załadunku

  Rozładunek

  Konkretna data rozładunku


  lub przybliżona data załadunku (za miesiąc, za tydzień etc.)  wymiary ładunku

  Dane kontaktowe dla spedytora

  Nie posiadamy sztywnego cennika transportu, ponieważ w naszej firmie każde zlecenie jakie otrzymujemy jest brane pod uwagę indywidualnie.

  Wycena transportu

  cena transportuJest to często poruszany temat przez Klientów, jednakże stawki za transport nieustannie ulegają zmianie.

  Ceny transportu mogą znacznie się różnić ze względu na wiele zmiennych. Trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim wagę i wymiary danego ładunku, jak i wartość transportowanego towaru. Istotny przy tym jest także termin załadunku i rozładunku, aktualna dostępność wolnych pojazdów, koszty eksploatacji pojazdu, sytuację gospodarczą czy cenę paliwa w danym momencie. Jednak liczba kilometrów do przebycia, masa i wymiar ładunku to nie wszystko co brane jest pod uwagę.

  Cena transportu za 1 km tirem

  Cena zależy od wielu czynników. Ważne jest także to ile czasu kierowca spędzi za kierownicą, aby dany ładunek dostarczyć i powrócić na bazę. Co się z tym wiąże transport na trasach często uczęszczanych, najczęściej pomiędzy dużymi miastami będzie tańszy niż pomiędzy mniejszymi miejscowościami, ponieważ dzięki dobrym drogom, nierzadko autostradom kierowca jest w stanie pokonać trasę w krótszym czasie.

  Nawet takie czynniki jak pora roku czy ukształtowanie terenu mogą mieć znaczenie w przypadku wyceny transportu. Dlatego biorąc pod uwagę wyżej opisane uwarunkowania można sobie uzmysłowić jak odmienne mogą być stawki w transporcie i czym są one uwarunkowane.

  Profesjonalna wycena usługi transportowej

  Jeśli chcesz wiedzieć jaka jest cena transportu Twojego ładunku, wypełnij formularz lub zadzwoń, a nasi specjaliści przedstawią indywidualną propozycję cenową. Bezpłatna wycena transportu online!

   

  Zobacz również:
  Sawpol – kontakt