Transport ciężarowy Słowacja

Transport Słowacja to dla nas codzienność. Systematycznie jeździmy po Europie Środkowej m.in. do Słowacji, jak i ze Słowacji. Posiadamy szeroką ofertę transportową na relacji Polska – Słowacja, którą staramy się dopasować do potrzeb naszych Klientów.

Choć gospodarka tego kraju nie dorównuje liderom Europy takim jak Niemcy, Wielka Brytania, Francja czy Włochy, niemniej rozwija się dynamicznie i staje się coraz ciekawszym kierunkiem dla przedsiębiorców.

Większa częstotliwość tras przyczynia się natomiast, iż zlecenia na transport do Słowacji stale rośnie. Transport Słowacja bezproblemowo i bezpiecznie.

słowacja transport informacja drogowa

Transport na Słowację

Organizujemy transport międzynarodowy zarówno dla klientów indywidualnych - potrzebujących jednorazowego transportu ładunków, jak i współpracujemy z większymi firmami na zasadzie stałej współpracy. Posiadamy nowoczesne pojazdy ciężarowe o różnej pojemności. Dysponując tak licznym taborem i zatrudniając wyszkolonych specjalistów w zakresie planowania przewozów, możemy sprostać nawet bardziej wymagającym zadaniom. Zapewniamy sprawny transport Polska Słowacja.

Szybkość, bezpieczeństwo i terminowość - tymi wartościami kierujemy się podczas realizowania transportu z/do Słowacji. 

Transport towarów i maszyn do/ze Słowacji

Jako firma transportowa ze sporym stażem, kompleksowo wykonujemy transport towarów różnej kategorii jak transport na paletach. Aczkolwiek wykonujemy również transport wszelakich maszyn i urządzeń, materiałów budowlanych (w tym drzwi i okien), stali i elementów metalowych oraz wyrobów z tworzyw sztucznych, a także wiele innych. Innymi słowy: od małych ładunków- drobnicowych, po standardowe, całopojazdowe, dłużycowe, specjalistyczne i wielkogabarytowe. Także w systemach bezpośrednim, dedykowanym i ekspresowym. Ale to właśnie transport maszyn budowlanych, przemysłowych, rolniczych itd. to nasza specjalność. Słowacja transport towarów różnych rozmiarów.

ciężarowy transport słowacja

Informacje o Słowacji

Państwo to rozpościera się na obszarze liczącym 49 034,7 km. Terytorium Słowacji pełni funkcję pomostu między wschodem i zachodem, czyli – między Rosją a Europą Zachodnią oraz między północą a południem, tj. pomiędzy Skandynawią a Bałkanami. Jest krajem górskim, ponieważ 61% jej powierzchni zajmują liczne pasma Karpat Zachodnich.

Spedycja Słowacja

Największymi miastami są Bratysława, Koszyce, Preszów i Żylina jednak oczywiście dostarczymy powierzony ładunek do każdego wskazanego przez Klienta miejsca na całej szerokości tego Państwa. Transport Słowacja - Polska szybko i sprawnie. Realizujemy też zlecenia na transport całopojazdowy, transport niskopodwoziowy a nawet na transport specjalistyczny.

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: