Transport ciężarowy Szkocja

Regularnie realizujemy zlecenia transportu towarów na relacji Europa kontynentalna – Szkocja, Szkocja – Europa kontynentalna. Zawsze stosując się do potrzeb naszych Klientów.

Przewozimy różnego rodzaju ładunki mniejszych rozmiarów, jak i tych bardziej pokaźnych – według zapotrzebowania.

ciekawostka o transport szkocja

Transport Szkocja

Organizujemy zamówienia na: transport drobnicowy, transport częściowy (tzw. w doładunku), transport całopojazdowy, transport specjalistyczny czy transport ponadgabarytowy. Także bezpośrednio (bez przeładunków) jak i w systemach ekspresowym i dedykowanym.

Przewóz ładunków do Szkocji

Usługi transportowe do i ze Szkocji wykonujemy z najwyższą starannością na wysokim poziomie. Dysponując profesjonalnym taborem oraz zatrudniając wykwalifikowanych specjalistów ds. logistyki, jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo skomplikowane zadania. Ponadto nasi spedytorzy dbają o prawidłowość procesu ich transportu. Bezpieczeństwo i sumienność - tymi wartościami kierujemy się podczas realizowania zleceń na transport do UK.

Transport towarów i maszyn do/ze Szkocji

Tuż obok Irlandii Szkocja jest centrum przemysłu whisky. Ważnym elementem gospodarki jest również rybołówstwo oraz wydobycie ropy naftowej z dna Morza Północnego. Dobrze rozwinięty przemysł metalurgiczny (hutnictwo żelaza i aluminium), elektrotechniczny, elektroniczny, maszynowy, papierniczy, spożywczy, chemiczny oraz włókienniczy powoduje, że wykonujemy przeważnie transport paletowy dóbr przemysłowych. Do najczęściej przewożonych towarów do i z Wielkiej Brytanii nalezą m.in. materiały budowlane, konstrukcje betonowe, wyroby z tworzyw. Przewozimy także meble, materiały wykończeniowe, wyroby z metalu i aluminium, konstrukcje, linie produkcyjne, a także sprzęt elektroniczny. Transport ciężarowy Szkocja, to temat bardzo dobrze nam znany.

ciężarowy i towarowy transport szkocja

Transport ze Szkocji

Urodzajne tereny rolnicze Szkocji ciągnące się od pasa centralnych nizin, poprzez wschodnie wybrzeże do Fraserburgha pozwalają na uprawę jęczmienia i owsa. Przede wszystkim specjalizujemy się w transporcie urządzeń i maszyn dedykowanym branży rolniczej, a także budowlanej, stolarskiej i przemysłowej. Przewóz ciągników, kombajnów, kosiarek, siewników,  koparek, agregatów i narzędzi to nasza codzienność. Zapewniamy terminowy transport do Szkocji.

Informacje o Szkocji

Szkocja jest krajem stanowiącym część Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Obejmuje północną część wyspy Wielkiej Brytanii, a także Hebrydy, Orkady i Szetlandy. Od południa graniczy z Anglią. Krajobraz w przeważającej części wyżynny i górski, transport do Szkocji jest zatem dość wymagający. Stolicą Szkocji jest Edynburg, a największym miastem Glasgow.

Systematycznie organizujemy transport do Szkocji. Czy to Edynburg, Glasgow, Aberdeen czy Dundee – jeździmy do każdego miasta. Zapewniamy pewny transport ciężarowy Szkocja, zarówno firmom jak i klientom indywidualnym.

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: