Transport ciężarowy Szwajcaria

Jednym z najczęściej obsługiwanych przez nas kierunków jest transport do Szwajcarii. Szwajcaria posiada dobrze rozwiniętą sieć dróg ze względu na to, że dla wielu firm przewozowych stanowi kraj tranzytowy. W związku z tym, że nie należy do Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego, spedycja odbywa się na nieco innych zasadach niż w przypadku pozostałych krajów europejskich. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim obowiązek odprawy celnej przed wjazdem na teren federacji, a także kwestie prawne związane np. z tonażem pojazdów.

Transport towarów Szwajcaria

Obsługujemy klientów indywidualnych - potrzebujących jednorazowego transportu ładunków, jak i współpracujemy z większymi firmami - w stałej współpracy. Posiadamy pojazdy ciężarowe o różnej pojemności. Wykonujemy zlecenia na transport towarów na paletach, transport ładunków całopojazdowych, dłużycowych, jak i mniejszych ładunków - drobnicowych. Działamy zarówno w systemach bezpośrednim, przeładunkowym, dedykowanym jak i ekspresowym.

transport Szwajcaria ciekawostka

Transport do Szwajcarii

Podczas realizowania transportu do i ze Szwajcarii kierujemy się wartościami takimi jak: sumienność, terminowość i bezpieczeństwo. Usługi świadczymy od lat, doskonale orientujemy się więc w tamtejszej specyfice transportowej. Wszystkim zajmujemy się osobiście, z należytą dokładnością i znajomością norm prawnych. Mając na uwadze potrzeby naszych klientów.
Transport Polska Szwajcaria i transport Szwajcaria Polska wykonujemy z pełnym profesjonalizmem. Kompleksowo organizujemy transport międzynarodowy - od załadunku po rozładunek - oraz gwarantujemy bezpieczeństwo przewożonego towaru na każdym etapie.

W razie pytań nasi eksperci do spraw transportu służą Państwu radą i pomocą. Szybki i sprawny transport Polska Szwajcaria.

Transport towarów i maszyn ze Szwajcarii

Zupełnie zamknięcie na pozostałe rynki europejskie jest pozorne – Szwajcaria w sposób płynny prowadzi wymianę dóbr z innymi krajami, także Polską. Jest on zresztą dość łatwy ze względu na niedużą odległość między krajami. Zarówno do, jak i ze Szwajcarii transportujemy materiały budowlane i ogrodnicze. Różnego rodzaju maszyny i dedykowane im części, a także artykuły przemysłowe. Sporym zainteresowaniem rynku zachodnioeuropejskiego cieszą się elementy dekoracyjne i artykuły wystroju wnętrz, w tym produkowane w Polsce meble (głównie ze względu na atrakcyjnie niskie ceny). Transport Szwajcaria-Polska skupia się w dużej mierze na przewozie przyrządów i aparatury, produktów przemysłu chemicznego. Wyrobów farmaceutycznych oraz urządzeń mechanicznych, ale także zegarków i biżuterii. Sprawdzona firma transportowa Szwajcaria.

Usługi transportowe Szwajcaria

Z należytą starannością dbamy o to, aby transport ze Szwajcarii do Polski oraz z Polski do Szwajcarii przebiegał bezpiecznie i bez zakłóceń. Jednocześnie zgodnie z obowiązującymi przepisami celnymi oraz z uwzględnieniem tamtejszego rynku. Usługi transportowe świadczymy kompleksowo: zajmujemy się dokumentacją, nadzorujemy odprawy, organizujemy przewozy i dostarczamy towar zawsze na wskazane miejsce możliwie najszybciej i najtaniej. Szwajcaria transport - szybko i bezpiecznie!

Transport Szwajcaria

Szwajcaria to państwo federacyjne leżące w górzystej części Europy Zachodniej, pozbawione dostępu do morza; jeden z krajów alpejskich. Graniczy z Niemcami, Austrią, Włochami, Francją oraz Księstwem Liechtensteinu. Podzielona jest na 26 kantonów – terytorialne jednostki administracyjne. Choć transport tirem po górzystym terenie bywa niełatwy, realizujemy wiele zleceń na transport ciężarowy do Szwajcarii, oraz ze Szwajcarii do wszystkich krajów europejskich. Do najgęściej zaludnionych i zarazem najbardziej uprzemysłowionych należą kantony leżące na Wyżynie Szwajcarskiej. W rejonie Alp mieszka mniej osób, region jest za to silnie rozwinięty turystycznie. Realizujemy zlecenia na transport TIR Szwajcaria do każdego miejsca w tym kraju. Jeździmy między innymi do takich miast jak: Zurych, Genewa, Bazylea, Lozanna czy Berno.

transport szwajcaria polska autem ciężarowym

Transport ze Szwajcarii

Szwajcaria nie należy ani do Unii Europejskiej, ani do Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Przedkłada się to na konieczność przeprowadzania odpraw celnych podczas przewozu towarów z Polski. Mimo to między Szwajcarią a Unią Europejską istnieją specjalne dwustronne stosunki, które umożliwiają prowadzenie wymiany handlowej. To kraj wysoce rozwinięty gospodarczo, jeden z najbogatszych na świecie. Nazywany jest finansowym centrum świata ze względu na wysokie zaufanie do tamtejszego systemu bankowego. Gospodarka skupia się na przemyśle wydobywczym (mimo że złoża surowców są dość małe), elektromaszynowym i spożywczym, ale także rolnictwie oraz turystyce. Dlatego też zlecenia na transport Szwajcaria Polska wypełniamy bardzo często.

Spedycja Szwajcaria

Świadczymy usługi spedycyjne i transportowe od 2004 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 21 000 zleceń, zdobywając spore doświadczenie w tej dziedzinie. Pomagamy naszym klientom w kompletowaniu dokumentacji transportowej, przy odprawach celnych oraz wszelkich innych wymaganych procedur.

Transport całopojazdowy, transport niskopodwoziowy i transport specjalistyczny - to nasza specjalność. Transport Szwajcaria terminowo!

Opinie klientów dotyczące transportu z/do Szwajcarii:

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Opinie klientów dotyczące transportu z/do SZWAJCARIA
""Firma SAWPOL to najlepszy wybór w kwestii organizacji transportu! Kompleksowo i sprawnie zajmą się odprawami związanymi z transportem z Polski do Szwajcarii. Można też liczyć na świetną organizację i dbałość o ładunek. Szwajcaria i inne kraje poza Unią - transport zorganizowany od A do Z. Polecam!” "
JACEK TRYC
WNĘTRZA

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: