Transport ciężarowy Polska

Jako firma transportowo-spedycyjna, mająca swoją siedzibę w Polsce, na co dzień wykonujemy transport ciężarowy krajowy. Podczas osiemnastu lat działalności naszej firmy zrealizowaliśmy już tysiące transportów na terenie całej Europy i nie tylko.

W zależności od wielkości i wagi danych ładunków oraz specyficznych potrzeb naszych Klientów dopasowujemy najbardziej korzystne rozwiązania, tym samym optymalizując koszty dostawy towarów do odbiorców w całej Polsce.

ciekawostka o transport polska

Sawpol Transport

Transport w Polsce to nasza codzienność. Świadczymy usługi transportowe już od 2004 roku. Realizujemy także transporty całopojazdowe (FTL) i częściowe (LTL), jak i transporty niskopodwoziowe, często nawet bardziej pokaźnych ładunków wielkogabarytowych.

Bezpieczny transport po Polsce

Każdy transport krajowy jaki zlecają nam Klienci jest ubezpieczony. Wszystkie samochody wyposażone są w system GPS, dzięki czemu na bieżąco znamy ich położenie i jesteśmy w stanie informować Klientów o przewidzianym czasie dostawy w czasie rzeczywistym.

Polska gospodarka stale się rozwija. Dobrze wiemy, że krajowy transport ciężarowy jest zatem istotnym elementem funkcjonowania wielu polskich przedsiębiorstw. Dlatego cały nasz zespół ciągle stara się sprostać potrzebom naszych Klientów, służąc pomocą, jak i wyręczając ich w kwestii kompletowania dokumentów oraz informując o przebiegu procesu organizacji transportu.

Transport towarów i maszyn do/z Polski

Transport Polska Europa to kierunek, który również jest nam bardzo dobrze znany i często obierany. Importujemy i eksportujemy między innymi różnego rodzaju towary na paletach, maszyny, urządzenia i nie tylko. Przewozimy niemal wszystko! Sprawdzony transport w Polsce dostosowany do Twoich potrzeb.

ciężarowy transport polska

Transport na terenie Polski

Transport drogowy w Polsce jest znaczący, gdyż ponad 85% ładunków przemieszczanych jest ciężarówkami. Dodatkowo, jako że Polska jest krajem tranzytowym, po jej terytorium porusza się wiele samochodów kursujących pomiędzy Europą Zachodnią i Południową, a także państwami wschodniej części kontynentu (takimi jak Estonia, Białoruś, Litwa, Łotwa, Rosja, Ukraina) a innymi państwami.

Transport Polska

Rzeczpospolita Polska to państwo unitarne w Europie Środkowej. Położone między Morzem Bałtyckim na północy a Sudetami i Karpatami na południu. Od północy Polska graniczy z Rosją i Litwą, od zachodu z Niemcami, od południa ze Słowacją i Czechami, a od wschodu z Białorusią i Ukrainą. Większość północnej granicy Polski biegnie wzdłuż wybrzeża Morza Bałtyckiego. Wyłączna Strefa Ekonomiczna Polski na Bałtyku sąsiaduje ze strefami Danii i Szwecji. Granice z Ukrainą, Białorusią i Rosją tworzą jednocześnie granicę zewnętrzną strefy Schengen i Unii Europejskiej.

Polska gospodarka pod względem wielkości PKB jest szóstą gospodarką Unii Europejskiej i 25-tą gospodarką na Świecie. A najważniejszymi jej partnerami handlowymi pod względem eksportu są Niemcy, Wielka Brytania i Czechy.

W roku 2011 długość polskiej sieci drogowej wynosiła 412 tysięcy kilometrów, w tym 280 tysięcy kilometrów dróg o twardej nawierzchni.

Sprawdź sprawdzoną firmę transportową. Usługi spedycyjne w Polsce na wysokim poziomie!

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Estonii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

ikona wysyłki formularza kontaktowego do wyceny transportu

ikona darmowej wyceny transportu towarowego

 

Zobacz również:

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: