Dobrze wiemy, że na pomyślność firmy pracują wszyscy jej pracownicy. Dzięki działaniom i staraniom każdego z osobna, możemy odnosić sukcesy i osiągnąć wspólnie wytyczone cele. Dlatego dbamy o to, by każdy w firmie czuł się komfortowo i aby panowała przyjazna atmosfera pracy. Marzy Ci się kariera w firmie transportowo-spedycyjnej? Myślisz, że to praca dla Ciebie? Sprawdź!

kariera spedytor

Firma transportowo spedycyjna Sawpol

Stawiamy na partnerstwo i efektywna współpracę

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych, ambitnych i pozytywnie nastawionych osób. Jesteśmy specjalistami ds.transportu i logistyki. Dla nas liczy się zaangażowanie, uczciwość, umiejętność zarządzania czasem i konsekwentność w działaniach, co więcej, zawsze stawiamy na jakość – nie na ilość. 

Odzwierciedlają to opinie naszych Klientów. Sprawdź nasze oceny!

spedycja praca

Poznaj ludzi, którzy lubią to co robią i są w tym profesjonalistami!

Również Ty możesz wykorzystać swoje talenty i dołączyć do naszego zespołu. Jeśli myślisz, że kariera w firmie transportowo-spedycyjnej jest dla Ciebie skontaktuj się z nami!

Aktualne oferty pracy:

  • spedytor krajowy i międzynarodowy
  • asystent spedytora
  • logistyk
  • dyspozytor
  • specjalista ds.Google Ads

Spedytor koordynuje transport ładunków na podstawie otrzymanego zlecenia transportowego. Starając się odpowiednio dostosować do potrzeb i aktualnych możliwości. Planując każdy transport jak najbardziej optymalnie, aby mów zmniejszyć koszty transportu.

Jest to dość wymagająca rola i wiąże się niekiedy ze stresem. W związku z tym nie jest to praca dla wszystkich. Spedytor krajowy i spedytor międzynarodowy powinien wykazywać takie cechy jak: odporność na stres, odpowiedzialność, dokładność i umiejętność pracy zespołowej.

spedytor

Sprawdzona Firma Spedycyjna

Myślisz o pracy w firmie Sawpol?

Wyślij CV z informacją na jakie aktualne stanowisko chcesz aplikować na adres: weronika@eu-transport.pl

 

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: