Zapraszamy do kontaktu


    SAWPOL Sp.z o.o. Sp.k.

    Siedziba firmy: Błękitna 10, 85-370 Bydgoszcz

    Biuro i adres korespondencyjny ul. Cieplicka 2 pok.12, 85-377 Bydgoszcz

    E-mail: sawpol@eu-transport.pl

    Tel. (52) 525-60-41, (52) 584-85-83

         NIP: 9671426794

    Kontakt z nami

    Aneta – kierownik zespołu, spedytor krajowy i międzynarodowy
    aneta@eu-transport.pl, tel.: (+ 48) 661 531 000

    Radosław – spedytor krajowy i międzynarodowy
    radoslaw@eu-transport.pl, tel.: (+ 48) 694 942 094

    Marta – spedytor krajowy i międzynarodowy
    marta@eu-transport.pl, tel.: (+ 48) 538 369 199

    Piotr B – specjalista ds. SEO, spedytor krajowy i międzynarodowy

    transport@eu-transport.pl, tel.: (+ 48) 608 278 888

    Weronika – specjalista ds. SEM, administracja
    weronika@eu-transport.pl

    Piotr S – księgowość / płatności
    piotr@eu-transport.pl, tel.: (+ 48) 602 555 759

    Chcesz zlecić nam transport?

    Wypełnij formularz wyceny transportu online!

    Transport ciężarowy międzynarodowy to dziedzina, w której zdobyliśmy ogromne doświadczenie.

    Sprawdź jak działa firma Sawpol transport!

    wycena transportu