Położona w południowo-wschodniej części Europy Rumunia to coraz częściej obierany kierunek transportowy. Posiadamy bogatą ofertę  transportową na terenie wszystkich krajów europejskich, którą staramy się dopasować do potrzeb naszych Klientów, w tym transportu do i z Rumunii. Wykonujemy usługi transportowe niemalże każdego rodzaju ładunku m.in.: drobnicowe, częściowe, całopojazdowe, dłużycowe czy ponadgabarytowe, również w trybach ekspresowym i dedykowanym.

Dzięki dobrze rozplanowanym trasom oraz elastyczności naszej firmy, przewozy ciężarowe przebiegają szybko, bezpiecznie i co bardzo ważne – także tanio. Przewieziemy Twój ładunek we wskazane miejsce na terenie Rumunii.

Posiadamy nowoczesny tabor, również naczepy niskopodwoziowe i specjalistyczne oraz zatrudniamy świetnych specjalistów ds. transportu i logistyki. Te dwa aspekty umożliwiają nam na wywiązanie się z każdego, nawet bardziej złożonego zadania. Transport na linii Europa – Rumunia i Rumunia – Europa wykonujemy regularnie. Terminowy i pewny transport międzynarodowy.

transport rumunia ciekawostka

Transport ciężarowy Rumunia

Pomimo tego, że jest jednym z najuboższych krajów w Unii Europejskiej, jej  gospodarka jest sukcesywnie prywatyzowana i dynamicznie się rozwija. Najważniejszymi gałęziami gospodarki Rumunii są górnictwo, hutnictwo, przemysł maszynowy, a także turystyka.

Najczęściej zlecany jest nam transport maszyn i urządzeń m.in. górniczych, przemysłowych, rolniczych, stolarskich, ogrodniczych. Realizujemy również transport maszyn budowlanych, w tym koparki, koparko-ładowarki, agregaty, pługi, walce i inne.

Przewozimy niemal wszelkie ładunki na paletach, towary przemysłu spożywczego, papierniczego, drzewnego, przetwórczego czy metalurgicznego. Wśród nich także elementy stalowe, wyroby metalowe, konstrukcje betonowe, pojemniki, skrzynie. Realizujemy także zlecenia na transport całopojazdowy, transport niskopodwoziowy a nawet na transport specjalistyczny.

ciężarowy transport rumunia

Informacje o Rumunii

Rumunia graniczy na zachodzie z Węgrami i Serbią, na południu z Bułgarią oraz Ukrainą i Mołdawią na północy, ma także dostęp do Morza Czarnego. Jej stolicą i zarazem największym miastem jest Bukareszt, następnie Kluż-Napoka, Timisoara, Jassy, Konstanca, Krajowa i Braszów. Jeździmy do wszystkich miast na terenie Rumunii.

 

Uzyskaj bezpłatną ofertę już teraz!

Zrealizuj z nami transport międzynarodowy towarów do i z Rumunii,
także transport drobnicowy

tel.52 584 85 83 / 52 525 60 41 email: sawpol@eu-transport.pl

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

Zobacz również:
Usługi transportowe