Angielski
kontakt

Sawpol Katarzyna Sawków

tel. (52) 584 85 83
e-mail: sawpol@op.pl
Suponin 1
86-022 Dobrcz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP 5542168448

W razie pytań zachęcamy do
skontaktowania się z nami.

Transport międzynarodowy


Dysponujemy licencją na wykonywanie transportu nie tylko krajowego, ale i międzynarodowego rzeczy. Pozwala nam to znacząco poszerzyć obszar naszego działania, umożliwiając realizację dużo bardziej skomplikowanych oraz długoterminowych zleceń. Przy każdym z nich cechuje nas profesjonalizm oraz terminowość, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak duże znaczenie dla obu stron ma dostarczenie ładunku w określonym czasie.


Nasi kierowcy zdają sobie sprawę z przepisów drogowych obowiązujących w państwach, przez które przewożone są powierzone nam ładunki. Nie tylko pozwala to zachować ustalone wcześniej terminy odbioru, czy też dostarczenia towaru, ale i pozwala uniknąć innego rodzaju komplikacji.


Gwarantujemy bezpieczny przewóz zarówno niewielkich, jak i ponadgabarytowych ładunków. Nasza oferta obejmuje między innymi transport:


Dopasowujemy właściwą naczepę do powierzonego nam ładunku. Zajmujemy się również transportem części do maszyn oraz samych maszyn, odpowiednio je wcześniej zabezpieczając, aby uniknąć jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych.


Świadczymy usługi w zakresie transportu międzynarodowego na terenie większości państw europejskich, w tym Europy Wschodniej i Zachodniej, Północnej i Południowej, Środkowo-Wschodniej oraz na terenie tzw. krajów alpejskich. Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym obszarem działania.