Angielski
kontakt

Sawpol Katarzyna Sawków

tel. (52) 584 85 83
e-mail: sawpol@op.pl
Suponin 1
86-022 Dobrcz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP 5542168448

W razie pytań zachęcamy do
skontaktowania się z nami.


Transport Szwajcaria


Oferujemy usługi spedycyjne na paletach, w paczkach i dłużycowe do Szwajcarii z każdego miejsca w Europie i bez względu na wielkość przewożonych ładunków. Naszym atutem jest kompleksowa organizacja działań w zakresie logistyki i spedycji, a ponadto dysponujemy nowoczesnym taborem i zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców, którzy zawsze wybierają optymalną trasę czy to do większych miast, jak Zurych, Genewa i Bazylea, czy tych pomniejszych. Organizowany jest także transport maszyn rolniczych oraz samochodów z tych miejsc.


System GPS umożliwia nam stałe kontrolowanie poczynań kierowców i reagowanie w przypadku zróżnicowanych sytuacji, a nasze usługi realizowane są na podstawie niezbędnych dokumentów, dzięki którym transport do Szwajcarii jest znacznie usprawniony.


Zajmujemy się formalnościami celnymi z uwagi na to, że to państwo nie należy do Unii Europejskiej i zapewniamy sprawne oraz bezpieczne dostarczanie towarów w określone miejsca. Współpracując z agencją celną w Świnoujściu znacząco ułatwiamy odprawę maszyn rolniczych oraz towarów.Na terenie Szwajcarii wykonujemy następujące usługi transportowe: