Spedycja międzynarodowa to szeroko pojęta organizacja transportu do lub z innego Państwa. Nie polega jednak tylko na bezpiecznym przewozie danego ładunku. Spedycja odpowiada bowiem za to, aby zarówno transport towaru jak i wszystkie czynności jemu towarzyszące, były odpowiednio zoptymalizowane i przebiegły sprawnie. Od zaplanowania trasy i załadunku towaru, przez zabezpieczenie go na naczepie i bezpieczny przewóz, po terminową dostawę.

Transport międzynarodowy spedycja 

Do czynności, za które odpowiedzialna jest spedycja są również: sporządzanie i kompletacja niezbędnej dokumentacji, ubezpieczenie ładunku, upewnienie się, że dany towar dotarł do miejsca rozładunku cały i w nienaruszonym stanie, a w razie ewentualnych sytuacji nagłych – szybkiej reakcji. Równolegle spedycja zobligowana jest do informowania klientów o aktualnym etapie realizacji zlecenia.

Profesjonalne usługi spedycyjne

spedycja międzynarodowa

W spedycji bardzo ważne jest zgranie czasowe wszystkich etapów transportu i dopilnowanie, aby wszelkie konieczne czynności, w tym dokumentacja, były wykonane z najwyższą starannością.
Dodatkowym zabezpieczeniem jest ubezpieczenie CARGO, które wykupuje się jednorazowo, i które chroni ładunek przed uszkodzeniami w skutek nieprzewidzianych sytuacji na drodze, czy też złych warunków pogodowych.

Jak wybrać godną zaufania firmę spedycyjną?

Niestety obecnie można spotkać wiele nieuczciwych firm, które próbują wyłudzić pieniądze od potencjalnych klientów. Aby nie dać się zwieść warto przed złożeniem zlecenia dokładnie sprawdzić daną firmę.

Należy najpierw dokładnie zweryfikować informacje o danej firmie w wyszukiwarce internetowej. Warto również przejrzeć stronę internetową i oceny danej firmy spedycyjnej, ponieważ są one odzwierciedleniem poziomu zadowolenia innych kontrahentów, którzy korzystali z jej usług. Można w tym miejscu także zaznaczyć, że solidna firma transportowa czy spedycyjna powinna też wykazywać się aktywnością w social mediach.

jak wybrać firm

Firma spedycyjna Sawpol

Jako firma z wieloletnim stażem, realizujemy transport towarów jak i transport maszyn w relacjach międzynarodowych z należytą starannością, o czym świadczą oceny naszych zadowolonych Kontrahentów. Dodatkowo nasza firma spedycyjna na tle konkurencji wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Świadczymy usługi spedycyjne na najwyższym poziomie!

Niezawodna spedycja międzynarodowa

Niezawodna spedycja międzynarodowa oznacza pełne wsparcie w całym procesie oraz pewne i bezpieczne osiąganie celu. Gwarantujemy sprawdzone rozwiązania logistyczne oraz bezpieczną i terminową dostawę Państwa ładunków. Ponadto, niezależnie od etapu wykonania zlecenia, zapewniamy niezawodne wsparcie wykwalifikowanych spedytorów. Zleć pewny transport międzynarodowy firmie, której zaufało tysiące osób!

Zamów bezpłatną wycenę transportu Twojego ładunku!

 

Zobacz również:
Co to jest spedycja?

Świadczymy transport międzynarodowy dowolnymi naczepami typu: